Lázně

Podělte se o zkušenosti z praktického života. Jak si hledat a vybírat zaměstnání. Jak komunikujete s úřady. Žádosti, nároky na ID aneb "Příručka přežití pacienta s IBD v moderním světě." :)
kika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lázně

Příspěvekod kika » 02 čer 2015, 10:00

Ahoj, děkuji za reakci. Můj gastroenterolog mi lázně nedoporučil, řekl, že si mám vybrat sama. Nejvíce se mi líbily Mariánky, které sice jsou v indikačním seznamu, ale na jejich stránkách zažívací obtíže vůbec nejsou... O Karlových Varech jsem popravdě ani moc nepřemýšlela, myslela jsem, že ty prameny jsou v celé té západní oblasti stejné. Píšeš, že se musí nastoupit do 3 měsíců od schválení pojišťovnou. Já jsem ale někde četla (myslím, že to bylo na stránkách Františkových lázní), že se musí nastoupit do 3 měsíců od podání návrhu praktickým lékařem, tak teď nevím... Raději bych chtěla jet spíš ke konci září, až bude končit sezona a nebude tam tolik lidí, takže teď raději vyčkávám. A navíc to bude asi ještě komplikované, protože bych chtěla jet s přítelem nebo s bratrem ( UC a crohn) a u nich navíc není jisté, jestli dostanou také komplexní péči, nebo jen příspěvkovou, u které se to počítá zase jinak... Jinak k té žádosti - myslím, že na tu pojišťovnu to pošle doktorka sama. A s tím výběrem lázní, hotelu a pokoje, tak to se do toho formuláře pravděpodobně zapisuje, takže tam by neměl být problém, když si řeknu kam chci jet a jaký chci hotel a pokoj. Spíš mi jde o ten termín, ten bych si také chtěla vybrat, ale to už je asi moc... :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti