Těhotenství - holka nebo kluk

Důležité zkušenosti a rady pro nastávající rodiče. Nebojte se zeptat.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
terka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Těhotenství - holka nebo kluk

Příspěvekod terka » 07 srp 2007, 16:27

Ahoj, všem. Tak už na mě došla řada. Začínáme na miminku. Příští týden jdu na gastro a uvidím co mi řekne doktor. Užívám Pentasu a Imuran, ale jsem pořád celkem v pohodě. Hrozně moc by jsme si přáli holčičku, i když si myslím že je to jedno, hlavně a je mimi zdravé...., ale i přesto je to velký sen.... Vím, že to tady moc nepatří, ale chtěla jsem se zeptat jesli znáte čínský kalendář početí a zda to vùbec funguje. Alespoò něco by se mi mohlo splnit, když už je to zdraví takové... Děkuji moc za odpovědi.
Všem přeji a je jim dobře.
Tereza
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cicastro » 12 srp 2007, 14:33

Podle klasické astrologie je pro početí žen příznivý okamžik,kdy Luna přechází(tranzituje) ascendent či descendent jejich radixového horoskopu,pokud znáte den,hodinu(přesně) a místo narození mohu Vám to sdělit.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti