Ulcerození kolitida - zahojení střeva

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ejvik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ulcerození kolitida - zahojení střeva

Příspěvekod ejvik » 30 bře 2015, 15:43

Zdravím, minulý rok mi byla diagnostikována ulcerozní kolitida, měla jsem zasažené celé tlusté střevo. Během roku se střevo postupně uzdravovalo a teď, po roce, už je uzdravené komletně. Máte s tím někdo zkušenost? Může se zase nemoc vrátit?
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ulcerození kolitida - zahojení střeva

Příspěvekod phrich » 31 bře 2015, 12:18

ejvik píše:Zdravím, minulý rok mi byla diagnostikována ulcerozní kolitida, měla jsem zasažené celé tlusté střevo. Během roku se střevo postupně uzdravovalo a teď, po roce, už je uzdravené komletně. Máte s tím někdo zkušenost? Může se zase nemoc vrátit?
IBD ( UC i Crohn) jsou považovány za nevyléčitelné nemoci, protože není přesně jasná jejich příčina. Takže se mohou střídat různě dlouhá (měsíce i roky) období klidu s obdobím vzplanutí nemoci. Záleží jak se člověk chová: co jí, jestli změní prostředí i přístup sám k sobě a tím omezí stres, který je jasnou příčinou vzplanutí nemoci.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti