Crohnex

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 11 kvě 2014, 19:20

Dobrý den,

doporučuji doplněk stravy Crohnex. Zatím ho používám pouze tři týdny, ale změny k lepšímu určitě pozoruji, takže mohu doporučit. Třeba to pomůže i vám. Objednat se dá na www.crohnex.eu

Roman
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod phrich » 11 kvě 2014, 21:32

Ahoj a na co Ti pomohl? Na Crohna nebo na kolitidu? Jak moc se Ti ulevilo, měls aktivní fázi choroby? Díky
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 11 kvě 2014, 21:59

Ahoj, mám Crohnovu chorobu. Srovnala se mi stolice a dnes už chodím jenom 1x denně bez průjmů, navíc nemám křeče na které jsem předtím docela trpěl. Poslední rok jsem v remisi.
GanFall
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod GanFall » 14 kvě 2014, 20:02

Takových doplňků na trhu je mnoho. Placebo efekt je i pro naši léčbu důležitý tak jen do toho :o)
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 14 kvě 2014, 21:16

Nemyslím si, že je to placebo efekt. Minimálně co se týče té úpravy stolice a zmizení bolestí jsem zaznamenal obrovský rozdíl. Ale tak člověk nikdy neví :)
gbrgbr
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod gbrgbr » 20 kvě 2014, 19:30

A jak často to bereš? Koukám, že to není zrovna levná záležitost pokud bych to měla brát každý den :D a zlepšily se ti i výsledky u doktora? Zase nechci to brát jen jednou týdně a pak aby to bylo bez efektu pro srandu králíkům... :) díky
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 20 kvě 2014, 22:03

Koupil jsem si tři ty balení po 4 a piju to 3x týdně a fakt si to zatím nemůžu vynachválit. Jsem v remisi, takže zatím nemůžu říct jak u doktora, kolono mám naplánovaný na začátek léta. :)
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 25 čer 2014, 12:30

Zdravim všechny, tak se opět hlásím s updatem. Nápoj stále pravidelně používám a jsem nadšenej. Kolono mám za sebou a je prý vidět zlepšení v ileu, kde jsem měl mírnou aktivitu. Remise tedy nadále trvá ( klep klep). Od tý doby co to piju se výrazně zlepšila moje kvalita života co se týče chození na wc a a bolestí břicha. Mám ještě nějaké kontroly před sebou teď v létě a objednané další balení tak budu zase informovat. Zdarec
GanFall
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod GanFall » 29 čer 2014, 11:16

Můžeš zde napsat přesné složení tak jak je uvedeno na výrobku?To mi na webových stránkách chybí, účinné látky jsou fajn, ale není tam napsané množství a poměr ostatních látek. Je tam alkohol?
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 30 čer 2014, 09:31

Složení je: pitná voda, květ heřmánku, květ lípy, list kopřivy, nať řepíku, černý čaj. Jsou tam ještě nějaké další přírodní látky jako výrobní tajemství, to mi bylo řečeno když jsem jim po prvé psal. Ale alkohol ani nic jinýho nepřírodního v tom není, protože to by museli uvést.

Roman
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 30 čer 2014, 09:45

http://www.imgup.cz/Vwa tady jsem vyfotil etiketu :)
Starfisher
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Starfisher » 08 črc 2014, 11:04

Dobrý den.
Ke složení:
>Řepík lékařský< je pro střevní záněty >velice vhodná bylina<. Pomáhá regenerovat stěny trávících orgánů - jako jeden z mála.... A nemá neblahé vedlejší účinky aloe. Kromě toho je to cenná bylinka na úpravu trávení.
Heřmánek je výrazně protizánětlivý, a i když není vyzářením jednoznačně "na střeva", rozhodně ho ve směsi vítám.
Kopřiva je nedoceněný klenot s obecně detoxikačními účinky na organismus, čistí krev. Zde ve směsi je také na svém místě - celkově posiluje a koriguje případnou >chudokrevnost<.
Proč lípa netuším. Ale nebude na závadu.
Černý čaj není příliš zdravý nápoj (pokročilá fermentace lístků likviduje řadu cenných látek a silný černý čaj působí v organismu zčásti tak trochu jako "dehet"...). Zdravější je zelený čaj.
I když kdo ví. Možná že skupina pacientů s podrážděnou sliznicí střev (a nejen tou) bude snášet méně vitální černý čaj lépe... Těžko říci, jestli byl černý čaj zařazen do směsi jen jako tonikum, či s ještě jiným záměrem...?

Celkově je složení přípravku - dle mého dílčího dosavadního pochopení - dobře zvoleno; autor složení měl šťastnou ruku.

PS: Jinou bylinou dosti vhodnou pro předmětné potíže je >Zlatobýl obecný<. Působí hojivě mj. i na střeva a speciálně je účinný >na krvácení< jakéhokoliv druhu (vyjma ženského :) ).
Dummy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Dummy » 09 črc 2014, 11:59

Takže jestli to chápu správně, tak pokud si nechám v bylinkové lekárně namíchat čaj s podobným složením (předpokládám, že to nebude problém, nebo tam budou mít takový připravený) do 100 Kč a budu ho dlouhodobě pít, bude to mít stejný nebo lepší efekt, protože to bude třeba koncentrovanější, čerstvější atd?
Starfisher píše:Dobrý den.
Ke složení:
>Řepík lékařský< je pro střevní záněty >velice vhodná bylina<. Pomáhá regenerovat stěny trávících orgánů - jako jeden z mála.... A nemá neblahé vedlejší účinky aloe. Kromě toho je to cenná bylinka na úpravu trávení.
Heřmánek je výrazně protizánětlivý, a i když není vyzářením jednoznačně "na střeva", rozhodně ho ve směsi vítám.
Kopřiva je nedoceněný klenot s obecně detoxikačními účinky na organismus, čistí krev. Zde ve směsi je také na svém místě - celkově posiluje a koriguje případnou >chudokrevnost<.
Proč lípa netuším. Ale nebude na závadu.
Černý čaj není příliš zdravý nápoj (pokročilá fermentace lístků likviduje řadu cenných látek a silný černý čaj působí v organismu zčásti tak trochu jako "dehet"...). Zdravější je zelený čaj.
I když kdo ví. Možná že skupina pacientů s podrážděnou sliznicí střev (a nejen tou) bude snášet méně vitální černý čaj lépe... Těžko říci, jestli byl černý čaj zařazen do směsi jen jako tonikum, či s ještě jiným záměrem...?

Celkově je složení přípravku - dle mého dílčího dosavadního pochopení - dobře zvoleno; autor složení měl šťastnou ruku.

PS: Jinou bylinou dosti vhodnou pro předmětné potíže je >Zlatobýl obecný<. Působí hojivě mj. i na střeva a speciálně je účinný >na krvácení< jakéhokoliv druhu (vyjma ženského :) ).
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 10 črc 2014, 08:12

Čau, já když jsem si to tam zjišťoval u nich, tak mi bylo řečeno, že je velice důležitý i způsob přípravy doplňku a výrobní tajemství. Určitě nic neskazíš, když si to necháš někde namíchat, ale nevím jestli to bude stejně účinný. Za pokus nic nedáš :) Já ale důvěřuju jim, protože zatím s tím mám super zkušenost.

Roman
Roman86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohnex

Příspěvekod Roman86 » 19 lis 2014, 13:19

Zdravím spolubojovníky,

jenom pro informaci, třeba to někoho bude zajímat a někomu pomůže, stále crohnex používám pravidelně dvakrát týdně. Někdy když mám horší období tak užívání zvýším. Problémů mě to úplně nezbavilo, stále se občas objeví období kdy je hůř, ale celkově užívání nápoje hodnotím jako pozitvní, hlavně v oblasti kvality života. Stále trvá remise, tak snad vydrží.

Držte se!
Roman

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů