Nechcou Olomoučáci taky něco podniknout???

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
Baruna

Nechcou Olomoučáci taky něco podniknout???

Příspěvekod Baruna » 05 kvě 2006, 15:59

Děťata z Olmiku a okolí, nechcete taky udělat nějaký mecheche??? Ať nezaostáváme za těma ostatníma????????????
eviiik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod eviiik » 08 kvě 2006, 07:13

Děťata z Olmiku a okolí, nechcete taky udělat nějaký mecheche??? Ať nezaostáváme za těma ostatníma????????????

No proč ne!! Ale malej problém, za 3 týdny maturuju a už teď spím asi tak 4 hodiny denně, jak nestihám. 20. června mám poslední a nejdůležitější přijímačky a potom snad, jestli to není moc pozdě? Kolik nás tu vubec je z Olomóca?
Baruna

Příspěvekod Baruna » 08 kvě 2006, 09:39

no taky nevim, kolik lidí z tohoto kraje se tady nachází...já mám taky teď od května zkouškový, takže do června budu k nepoužití,protože se budu učit. ale jesi se tu objeví ještě víc lidí, co sou z Olomouce, tak by se mohlo koncem června něco vymyslet, to by bylo good :)
Katka

Příspěvekod Katka » 09 kvě 2006, 18:55

Ahoj, já jsem taky z Holomóca. Bohužel teď v akutní fázi UC a do toho v 11tt, takže se doma jen válím a je mi děsně. Ale věřím, že brzo snad bude líp, takže třeba jednou s vámi vyrazím. Případně i s kočárkem :-)
Katka
Baruna

Příspěvekod Baruna » 10 kvě 2006, 06:41

jóóóóóóóó zbožňuju malý děti!!!! o by bylo supééér :) tak se drž, teda to musí být dost drsnej stav...taktéž mám UC poněkud aktivnější než je zdrávo...včera sem byla na majálesu a chvilama sem teda dost trpěla, na štěstí to dopadlo dobře. Sem celej den radši moc nejedla ať nemám křeče a to se ukázalo jako dobrej nápad. Někdy mám pocit, že kdybych nejedla vůbec, tak mi bude líp :)
eviiik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod eviiik » 29 čer 2006, 10:01

Joooooo děti moje PRIJATA ke studiu na FaF VFU Brno,obor farmacie !!!!!!!
Takže pak vám budu všem strkat léky bez doplatku, no neni to fajne? ;) :D
A co ten sraz?? Prázdniny za dveřma...
Baruna

Příspěvekod Baruna » 29 čer 2006, 20:14

tedáááááááá, tak to seš našlapaná borka!!!to je super...s těma lékama tě beru za slovo :) budeš přímo u zdroje,třeba budou i nějaký novinky na naše choroby :) fakt dobrý :) !!!!!!!!! jo, sraz by se mohl nějakej vykutit..nechám,to ale na někom jinym...nerada něco organizuju,radši se přizpůsobuju :) eště jednou gratuluju!!!
Joooooo děti moje PRIJATA ke studiu na FaF VFU Brno,obor farmacie !!!!!!!
Takže pak vám budu všem strkat léky bez doplatku, no neni to fajne? ;) :D
A co ten sraz?? Prázdniny za dveřma...

palmexman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod palmexman » 15 črc 2006, 14:35

taxe přidávám do sbírky taky....
martinique

Příspěvekod martinique » 24 črc 2006, 12:30

Ahoj decka, co teda ten sraz, uz jste ho meli??? Ja bych neco podnikla,tak se ozvete a neco zorganizujeme!!!! Zatim pa pa
Katka

Příspěvekod Katka » 24 črc 2006, 14:12

Ahoj děcka,
tak i druhé těhotenství je defíníto u KONCE. V 17. týdnu nám řekli, že miminku přestalo bít srdíčko. Porodila jsem chlapečka. Porodní bolesti byly o to horší, že na konci není žádná odměna v podobě vrnícího uzlíčku. UC bouří už 4 měsíce. Nebýt psycholožky, tak už si fakt hodím mašli. Takže na sraz vůbec nemám chuť ani náladu.
K.
martinique

Příspěvekod martinique » 26 črc 2006, 15:47

Ahoj Kaci, tak to mi je hrozne lito, musi to byt ted pro Tebe tezke obdobi,tak se drz. A dej vedet, jak ti je!!!
Baruna

Příspěvekod Baruna » 26 črc 2006, 16:30

KAcenko, jeziš, vůbec nevim, co na to říct,úplně mi došla řeč...v téhle situaci je každá rada nic moc. prosimtě hlavněse drž jak jenom to jde!!!!!!!!!!!přeju ti strašně moc sil, úplně nejvíc jak se dá, protože tohle je strašně těžký překonat!!!!!mojí známé se stalo něco podobnýho, vím jak na tom byla a vím, že jí nějaký utěšování spíš štvalo než pomohlo!takže se drž a buď silná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!