Samota

Nemoc nám to dělá složitější... "Malej, hubenej od kortikoidu poďobanej :-)". Je to individuální a někdy může být problém se všema těma bolístkama a trablema najít tu pravou toleranci, pochopení a lásku. Přesto věříme, že to jde. :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
crouter
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Samota

Příspěvekod crouter » 20 říj 2003, 21:38

Je zajimave jak me tato nemoc zmenila. Pred deseti lety se beze mne neobesla jedna jedina vylomenina. U vseho jsem musel byt. Dnes po 3 nevydarenych partnerstvich a jednom manzelstvi jsem zjistl ze je ze mne ve 30 brucoun, ktery se lidem vyhyba, nikomu neveri a snazi se zit jen pro sebe. Casto premyslim jestli je to proto, ze se bojim mit rad anebo je v tom ten strach nyt nekomu zase na obtiz. V soucasne dobe mam moznost znovu zit v patu, ale vedome ten vztah nicim, prave se strachu, co kdyby..... . Jak se s tim lidi dokazete vyrovnat? ja to nejak nevzladam.

P.S: asi tam budou chybky ja na cestinu nikdy nebyl dobry

Robert
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti