A co sex? =o)

Nemoc nám to dělá složitější... "Malej, hubenej od kortikoidu poďobanej :-)". Je to individuální a někdy může být problém se všema těma bolístkama a trablema najít tu pravou toleranci, pochopení a lásku. Přesto věříme, že to jde. :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

A co sex? =o)

Příspěvekod Mirka » 26 srp 2003, 09:21

Nedělá Vám problém naše nemoc při sexu?
V jistých polohách se mi moc hýbe břicho a kuňká a žbluňká to ve mě.
Jak jste na tom vy?
díky za odpovědi
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 26 srp 2003, 19:35

Dobre tema:)
no me to obcas taky zblunka, ale to mi tak nevadi. Horsi je pistel..kdyz se aktivuje, tak nic moc.... a taky ta jizva... o obcasne unave ani nemluve. A vysvetlujte to porat manzelovi:)
skipi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod skipi » 28 srp 2003, 12:53

Se sexem problémy namám. Snad jen v jedné poloze (nevím, jestli to můžu tady napsat, ale budiž), kdy žena leží na zádech a má zvednuté nohy, tak to někdy bolí (břicho vevnitř), ale jen někdy, nevím, na čem je to závislé. Nějakému tomu žbluňkání nevěnuji pozornost, na to není čas ;-) A únava? Jasně, že někdy taky, ale unavení bývají i zdraví lidé a navíc se dá taková únava dobře "rozmlouvat" :-) A co musím obvzlášť zdůraznit, t.j. chápavý a tolerantní parner, kterého, díky Bohu, mám.
U nás je v tomto směru největší "problém" dítě, které chodí spát čím dál později... Ale to už je asi úpně jiné téma :-)
K50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod K50 » 23 zář 2003, 08:16

Rika se, ze na sex je ve vztahu na druhem miste, ale pokud to pri nem neklape, vztah povetsinou nema dlouheho trvani...co???:-) Jsem chlap, a tak jsem si to zblunkani v brise, kdy jede moje pritelkyne na konickovi asi bral az prilis. A asi i obcasnou nemohoucnost, kdy cele telo, az na toho frajera dole rikalo..."jsem tak unavene, hod me pod perinu a nech me spat"...pod tlakem toho vedomi, ze na vykonu stoji svet se clovek premaha, cedi krev a pot a v mysli ma jen jedno..at uz je konec.
Je to hloupost, ale k tomu zjisteni jsem potreboval az toho druheho. Mozna mam subjektivne pocit, ze jsem v posteli(nebo kdekoliv jinde:-D ) krapet zlenivel, ale zato je klid. Vim, je to klise, ale moooooooc zalezi na tom, jak si ti dva ctou myslenky, jak ctou vasi rec tela, aby se porad dokola neopakovala veta typu:"jsi ok, neni ti neco, mas na to chut??"...nic cloveka v tehle situaci neotravi vic (a nemluvim tu o prilezitostnem sexu, to je neco uuuuuuplne jineho, preci).
Takze ted si to uzivam..ale toho, konicka, toho vypoustime i nadale, prestoze se pry mam na nejaky zblunkani a skrundani vybodnout a radsi su...t o sto sest(damy pardon), to hopsani ale pro brisko neni to prave orechove. ..pry. Nebo je to snad jinak???:-)))
Janca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janca » 04 bře 2004, 22:11

Pri sexu zadne potize nemam. Ovsem pri akutnich fazich moje chut na sex primoumerne klesa s narustajici sedimentaci a CRP :-( To uz me pak vecer prepada pouze touha polozit se do postele a v ty samy vterine usnout. Nastesti mam tolerantniho partnera, ketry ma pochopeni....ostatne si to bohate vynahrazujeme v obdobi remise:-)
Ale zjistila jsem zajimavou vec - kdyz mam nemoc v plnem proudu, je mi opravdu mizerne, boli me cele telo a tesim se az pujdu konecne spat, tak ve chvili, kdy sev posteli pritulim k partnerovi, me najednou veskera unava a bolest opousti, je mi krasne a samozrejme dojde i na sex, ackoli jsem si chvili pred tim rikala: dneska NE!!!! Takze myslim, ze by milovani meli predepisovat u doktora jako lek proti bolesti, unave, depresi,...:-)
A skrundani mne ani partnerovi nevadi:-)
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 05 bře 2004, 09:10

Souhlasím s Jančou!! Ono to jde, i když člověku není nijak extra. Hodně záleží na partnerovi. Pokud stoprocentně VÍM, že je to ten, koho doopravdy miluju, kdo miluje mě a má pochopení pro to, že mi není dobře...většinou není co řešit. Nakonec u mě zvítězí duch nad hmotou. A když je mi dobře u srdce, moje fyzická schránka ustupuje tak nějak do pozadí. Zkrátka - jestli jsem napřed neměla sílu, stejně si dřív nebo později sama začnu:o) A můj partner to ocení!!
DĚKUJU TI, ONDRO, ZA TO, ŽE JSI!!!
lucky
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucky » 20 bře 2004, 16:40

No, my jseme si na to škrundání a bublání docela zvykli a bez něj už to není ono:)
Jenom jsme se ze začátku museli vždycky začít smát, protože to znělo, jako když nám do toho někdo kecá....:)
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 22 bře 2004, 11:00

Přesne tak, musim dat Lucce za pravdu. Taky mi skrunda v brise, az je to nekdy bolestive. Neni to porad-nastesti,. a nekdy si musim pridrzet bricho =o)
lucky
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucky » 23 bře 2004, 10:00

prostě jsme břichomluvci :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host