nechapu

Nemoc nám to dělá složitější... "Malej, hubenej od kortikoidu poďobanej :-)". Je to individuální a někdy může být problém se všema těma bolístkama a trablema najít tu pravou toleranci, pochopení a lásku. Přesto věříme, že to jde. :)
alenkalienka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

nechapu

Příspěvekod alenkalienka » 07 dub 2003, 09:34

Je mi 21 let a studuji druhym rokem VOS v Ostrave, loni v srpnu mi zjistili ze mama Crohnovu nemoc, proto jsem dodelavala zkousky a zapocy na zacatku druheho rocniku, ted se mi opet vyskytli zdravotni problemi, ze jsem diky svemu oslabenemu imunitnimu systemu prodelala monomukleozu a nasledne o tyden pozdeji hnisavou anginu, proto jsem opet nestihla udelat zapocty, protoze jsem kvuli mononukleoze nesmela prijit do styku s tehotnou profesorkou z anglictiny, misto toho aby byla rada ze jsem s ni neprisla do styku, protoze je tehotna, tak mi rekla do obliceje, ze ji ty moje vymluvy o mem zdravotnim stavu prestavaji baviz, ze je ji jasne, ze mi nic neni a ze jsem si vse vymyslela, prala bychje aby si zazila, to co ja jsem zkusila za mesic co ja jsem byla v nemocnici, kde jsem mela za 12 dnz 41 kapacek a 3 trasfuze krve, protoze mi zjistily velmi pokrocile stadium Crohnovy choroby, jed diky znamemu primari nejsem na umelem vyvodu, opravdu nevim jak se mam k teto profesorce zachovat, protoze se me jeji poznamky silne dotkly, protoze sama se s touto nemoci tezce vyrovnavem a tyto prupvidky ni opravdu nedelaji dobre, na koleji kde v Ostrave bydlim je spousta lidi, kteri o me nemoci vi , ale vsichi jsou tak diskretni, ze se mi nikdo neposmiva a ani to nikdo nerozmazava, proto nechapu chovani jiz zminovane profesorky, ktera misto toho aby se ve sve praci chovala profesionalne, tak se chova jeko sprominutim jako hovado. Vim, ze vas to asi nikoho moc nebude tento clanek moc zajimat, ale pokud se nekdo najde, poradte mi prosim jak mam tuto situaci resit. Dekuji Alena

alena Kleckova
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 07 dub 2003, 10:05

Ahoj Aleno,
je to celkem drsné co píšeš.
Kdybych byla hodně vytočená, tk bych to řešila asi tak, že bych dotyčné "učitelce" napsala velmi asertivní dopis, kdy bych ji klidně a věcně popsala svůj zdravotní stav, klidně bych přiložila nějakou lékařskou zprávu a třeba i článek o Crohnově chorobě. Co se týče té mononukleozy, tak bych tam dala taky zprávu doktora a zdůraznila, že jsi na zápočet nešla z ohledu k jejímu stavu.
A na závěr bych jí popřála zdravé dítě.
Měj se lépe, Andrea
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 07 dub 2003, 19:40

Ahoj,
já bych jen poznamenal, že ohledy, kde vás budou zcela chápat je studovat medicínu. Tam je to bez otázek. NEDEJTE SE!Nic není zadarmo.

Dejvid
wonder13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wonder13 » 18 dub 2003, 19:36

Sežen si potvrzení o zdravotnim stavu a let s tim k dekanovi a stezuj si na ní. Tohle by se dalo i žalovat. Taková ženská nemá předpoklady ani na omejvání krav v JZD. Evidentně ani ta učitelka neví s kym to dítě má, když je při tom tak nervozni.
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 10 kvě 2003, 18:38

Já mám ve škole něco podobného. Profesorka mi navrhuje trojku z tělocviku, jelikož při mém zdravotním stavu moc necvičím (osvobození mi nenapsali), a když, tak moje výkony stojí za prd. Běhám jenom tak zlehka, sedylehy a výmyky na hrazdě jsem odmítla provozovat, jenže ona to nepochopí - nebo spíš nechce pochopit. dál po mně chcou srovnávací test z fyziky a matiky, i když mám k propadnutí dosti daleko (naštěstí). Moje třídní profesorka o mojí nemoci všechno ví a snaží se za mně bojovat, ale byrokracie vítězí...
tsv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod tsv » 10 kvě 2003, 23:14

Evíku, taky jsem jednou dostal trojku z tělocviku, protože jsem za celé pololetí neměl jedinou známku - učitel si asi usmyslel že průměr z ničeho je 3. Ale dám Ti jednu radu... vykašli se na to... v budoucnu nebude nikdy nikoho zajímat co jsi měla na nějakém vysvědčení. Důležité je zda máš maturitu nebo diplom. Na prkotinách jako je vysvědčení nezáleží. Známky nikoho nezajímaj. To je jenom školní rivalita či rodičovská šikana (v dobrém)
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pipman » 11 kvě 2003, 01:34

jo telocvik......ja si vzdycky natisknu uplny osvobozeni od TV a ve skole mi to zerou :D ,co jinyho mam delat kdyz ubehnu 100m a bricho me boli jak cert!?

P.S. doufam,ze to nebude cist nekdo z ucitelu !!!
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 11 kvě 2003, 16:56

Je mi jasny, že těžko někoho bude zajímat známka z tělocviku, ale stejně, hryže mě to!
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 11 kvě 2003, 19:29

Eviiku, divím se, že ti lékař nenapíše osvobození z TV. U nás ve škole dostávají žáci osvobození mnohdy na úplné prkotiny. Bohužel mnohdy je to jediná obrana před zabedněnými profesory (promiňte kolegové). Nevzdávej to, když si to byrokracie žádá, trvej na osvobození, máš na něj nárok. Crohn je důvodem k invalidnímu důchodu, tak tělocvik snad není životně důležitější.
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 13 kvě 2003, 17:37

Ahoj, já jsem dokonce dokončil s Crohnem sportovku - Manager sport. klubů a dokonce i odmaturoval z TV. Zatím mi nedělá žádné problémy, záleží asi na lokalizaci.
"nepochopíš, dokud sám Crohna nemáš"!

Dejvid
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pipman » 13 kvě 2003, 18:30

Bunda píše: Ahoj, já jsem dokonce dokončil s Crohnem sportovku - Manager sport. klubů a dokonce i odmaturoval z TV. Zatím mi nedělá žádné problémy, záleží asi na lokalizaci.
"nepochopíš, dokud sám Crohna nemáš"!

Dejvid
......nebo ulcerosni colitidu..... :D
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 14 kvě 2003, 15:56

UC nemám, tak nevím. Ale určitě souhlasím !

Dejvid
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pipman » 14 kvě 2003, 17:54

UC nemám, tak nevím. Ale určitě souhlasím !

Dejvid
A co teda mas?Jenom me zajima,jestli existuje jeste neco jinyho podobnyho UC a Crohnovi.....
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 15 kvě 2003, 17:43

Mám Crohna.

Dejvid
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 16 říj 2003, 23:00

Ahoj,
já bych jen poznamenal, že ohledy, kde vás budou zcela chápat je studovat medicínu. Tam je to bez otázek. NEDEJTE SE!Nic není zadarmo.

Dejvid
Docela bych řekla, a jistě vás se mnou bude souhlasit víc, že takovými "doktory" laiky nebo "zdrav.sestrami" laiky, jsme se díky naší nemoci stali už skoro všichni. Raději bych ale nic nevěděla. Někdy mě to šíleně deptá. Hlavně, když musím jinému lékaři (který má jinou specializaci ), vysvětlovat co je to crohn a proč nemůžu ty a ty antibiotika.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host