Prosím o radu hlavně ženy

Nemoc nám to dělá složitější... "Malej, hubenej od kortikoidu poďobanej :-)". Je to individuální a někdy může být problém se všema těma bolístkama a trablema najít tu pravou toleranci, pochopení a lásku. Přesto věříme, že to jde. :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lucik.Kubi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Prosím o radu hlavně ženy

Příspěvekod Lucik.Kubi » 30 dub 2014, 10:44

Ahoj všichni. Už jsem tady o sobě jedno psala. Crohna mám už 6 let (nyní 25). Musím uznat, že střevo se d rží dobře :) (12cm tlus. střeva postižené). Mám hodně intimní problém, ale tady se doufám nebudu muset stydět. Bohužel se mi vytvořily píštěle v gynekologické oblasti a nevím jak je to možné, ale pohlavně žít nemůžu. Hrozně mne to bolí a průchod do pochvy mám prý oteklý. Jsem z toho špatná, protože už se stím léčím půl roku a pořád nic. Nejde mi o to, že nemám sex, jen si nepřipadám jako žena a mám velký strach, že už nebudu normálně fungovat.
Je to otázka spíše pro ženy. Máte některá zkušenost? Děkuji.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti