zahmlievanie pred ocami

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
viva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

zahmlievanie pred ocami

Příspěvekod viva » 20 dub 2010, 13:20

Ahojte, Crohna mam necely rok a nic take hrozne mi v podstate nebolo, takze som este novacik :-). ja osobne sa citim pomerne v norme (na nejake nevolnosti a bolesti a zachody som si uz zvykla a ako hovorim nie su to ziadne extremy co tu niektori popisujete), ale moj gastro sa tvari ze stav je "neuspokojivy" a posledne mi odporucal ileocekalnu resekciu, ale zatial sme sa na tom nedohodli tak mi len pridal lieky (mam budenofalk a pentasu a vselijake zeleza a vapniky a take veci).
moj problem je ze v poslednych dnoch sa mi hockedy zahmlieva pred ocami, a so zavretymi ocami ani neprejdem po rovnej ciare, no trochu ako opity clovek. zacinama mi to liezt na nervy. cim myslite ze by to mohlo byt? podotykam ze som sice schudla za dva mesiace asi styri kila (ale vahu tu nemam tak je to len taky hruby odhad) a jem menej ako je moj zdravy standard, ale jem (kvoli tym liekom to aj tak vychadza ze musim jest aspon styri krat denne) a napriklad po najedeni sa mi to neprejde, takze si nemyslim ze by to bolo "od hladu"
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 20 dub 2010, 16:53

Rekl bych ze to ke diky tomu, ze ti chyby nejake latky co se diky aktivnimu MC nestrebavaji ve strevu, proto asi chce lekar udelat zakrok.
viva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod viva » 24 dub 2010, 08:21

mozno, mne to ale nejako nedochadza, lebo podla vsetkych vysetreni mam zuzenen len asi 4cm v terminalnom ileu a inak mam cele crevo zdrave. clovek by cakal, ze pri tej dlzke tenkeho creva mu tie styri centiky chybat nebudu
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 24 dub 2010, 09:27

Rekl bych, ze chybet nebudou, ale kdyz tam jsou a nefunguji, muzou delat vic problemu, nez by se cekalo.
Katty
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katty » 13 čer 2010, 10:15

K tomu zatmívání a mžikání před očima: Mě bylo řečeno, že jeden z vedlejších projevů Crohna je nadměrný oční tlak, který způsobuje poruchy vidění nebo něco takového, tak se na to zkus poptat. Mě dokonce, když mi na to přišli gastroenterolog poslal na oční, aby mi to zkontrolovali.
viva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod viva » 14 čer 2010, 09:01

vďaka, môj očný tlak je chvalabohu OK (merajú mi ho aj kvôli iným veciam) a nejako to časom, prešlo
Zet136
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zet136 » 19 čer 2010, 07:55

Ahojky a krasny den preji, s Crohnem mam stejny problem jako Ty, tzn. strasne se mi zacne tocit hlava a jsem jako opily, nemuzu jit rovne. Dle meho lekare to asi zpusobuje nedostatek nejake latky ci ovlivneni podvesku mozkoveho Crohnem. Nic nepomaha a trosku si zoufam.....
viva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod viva » 20 čer 2010, 10:30

ahoj zete,
to je mi luto, mna to nastastie uz nejako preslo (skor nez som prestala chudnut), okrem zakladnych liekov mam este predpisane vsetky mozne mineraly (Fe, Ca, Mg, K) a nejako to preslo, aj vlasy mi prestali padat. Tak drzim palce aj tebe, ale okrem toho, aby si do seba lial vela vody ti asi nic ine neporadim. :-(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů