Stránka 1 z 1
Probiotika,atd...
Napsal: 11 črc 2008, 08:24
od Bicnellka
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo užíváte probiotika nebo jiné přípravky. Já mám crohna a užívám Buď Probiofloru nebo Probioformuli. Docela mi to pomáhá, cítím se potom líp. Mátě někdo zkušenosti při této nemoci například s Psyliem, vlákninou nebo něcím podobným?
Napsal: 11 črc 2008, 10:38
od Kajulka
ahojky,
já piji acidofilní mlíko,kde je lactobacilus a taky jím activii,to mi pomáhá hodně,ono je asi taky důležitý tomu věřit,když člověk věří pak zabírá všechno.
Napsal: 11 črc 2008, 14:15
od Jana Fritscherová
zkusím se zapojit do diskuze.Mám čerstvou zkušenost s probiotikem Mutaflor.Velmi drahé a velmi účinné.Účinek pozorován po velmi těžkém relapsu UK už po 1.dnu a je fantastický!Jinak pro období klidu mi stačil Bion.Taky dobrý.
Napsal: 15 črc 2008, 12:47
od Bicnellka
Je fakt,že psychika je hodně moc důležitá. Já teď mám problém, protože Probiofloru přestávají vyrábět. Proto se zkusím poohlédnout po něčem jiném. Přejí pevné zdravíčko. Papa Bici