Iscare a Motole

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
veve
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Iscare a Motole

Příspěvekod veve » 22 úno 2008, 22:44

Přešla jsem na tuto kliniku se synem 3 apůl roku za mudr Adamcovou,která byla do konce roku 2007 ve všeobecné fakultní nem.v Praze a jsem s ní velice spokojena.Dojíždíme z Karviné asi jednou měsíčně,zatím bych však neměnila.Hozpitalizace nás čeká v Motole,syn bude vyšetřený magnetickou rezonancí.Víte jaká je dětská chirurgie v Motole?Myslím tím prostředí,sestřičky atd?

Václavková
ládik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod ládik » 23 bře 2008, 13:06

tak klinika detske chirurgie v FN motole je skvela setricky i pani doktori jsou hodni. Prostredi vynikajici hlavne na JIPU mam svoje zkusenosti lezel jsem tam pooperaci plice :( .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 128 hostů