remicade

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
lenina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lenina » 16 úno 2009, 18:22

Prosím prosím napište mi své zkušenosti s Humirou..za pár dní mám nastoupit léčbu.Díky moc!!!

UC 2roky,ale zatim to docela ujde;-)
karamelka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod karamelka » 24 dub 2009, 19:42

Ahojky,
už jsem tu dlouho nic nenapsala, ale chtěla bych reagovat na dotaz ohledně vysušené pleťi. Na remicade chodím přes rok a zhruba po 5 infuzi v létě se mi začal šíleným způsobem loupat obličej a krk....nic na to nezabíralo ani konopná kosmetika a jiné preparáty. Vydržela jsem to a po 2 měsících už bylo všechno ok....myslím si, že Remicade má mnohem méně vedlejších účinků než Prednison, který "léčí" všechno a doktoři ho nasazují každému, s kým si už nevědí rady....a to nejen pacientům s UC nebo Chronovou nemocí.....
Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hm13 » 24 dub 2009, 21:38

Teď jsem dopsal příspěvek ve vláknu humira, kde jsem se zmínil, že mám vysušenou pleť pravděpodobně v souvislosti s Humirou, ale zřejmě to bude více souviset Crohnem než s braním Humiry. Jo jinak na pleť zkus krém - lipobase. Dá se to nechat předepsat nebo koupit v lékárně. Cena tuším okolo 100,- Kč
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 25 dub 2009, 20:39

Me se taky vlemi loupe a pali kuze na hlave a v obliceji. Humira mi nezabrala ani dvojita davka.
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 28 dub 2009, 10:03

Jee, ale mam UC.
jancaf
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod jancaf » 15 kvě 2009, 09:04

Ahoj, jsem tady nově... píši za sebe a za svého přítele (má crohnovu chorobu). Již rok jezdíme pravidelně na Remicade... po pár dávkách bylo fajn... potom se vytvořila píštěl a ani po chirurgickém zákroku (formou utahování drénu) píštěl nepřestala téct. Teď se přítel docela zhoršil. Když jsme byli za doktorem, řekl, že jsme se pravděpodobně dostali do stavu, kdy tělo přestává na Remicade reagovat... zkusí teď jednu dávku zdvojnásobit a když to nezabere, prý nasadí Humiru. Jelikož jsou to podobné léky, může se stát, že ani Humira nezabere. PRÝ je potom ještě spousta možností... ale neřekl jakých... Víte někdo, jaké další léčby jsou??? Přítel už se léčí cca 7 let. Za posledních 5 let co jsme spolu jsme zažili spoustu různých stavů nemoci, pořád čekám,kdy se na nás štěstí usměje, ale příteli už dochází naděje... Vždycky když mění léčbu, tak doktor řekne, ale todle už zabere. A zase nic... Je dosti zoufalý, ikdyž se snažím ho udržet myslet pozitivně. Kdyby mi někdo alespoň trošičku poradil, budu moc vděčná... PS: na operaci už jsme taky byli. Příští týden nás čeká právě ta dvojitá dávka a poté kolonoskopie a uvidíme co dál... Přece nemůžeme být pořád v tom malém procentu lidí, kterým lék nezabírá??? Nebo ano?!
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 16 kvě 2009, 08:41

Mozny je vse, mam UC, standartni lecba nezabrala a v ramci klinicky studie jsem mel i humiru, a i dvojte davky, ale odezva nebyla adekvatni. Ted cekam na dalsi studii, muzes se podivat na http://www.sukl.cz tam jsou studie. Ale vetsina je v pomeru s placbem. To jen pokud by mu humira nezabrala. Ale uvidite, treba vyzkouset. Chapu ze to je pro vas oba tezky, ale jsme na tom podobne, me uz remicade asi nedaji, byl by to krok zpet, humira je lepsi, ale i to doktor zvazuje, tady clovek opravdu nevi co muze zabrat. Hlavne at to je co nejdrive. Hodne stesti.
medontemoll
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod medontemoll » 29 črc 2011, 19:56

mam crohns , ankalosing spondylitis , reumatoid artritis , spinal stenosis , reumatoid artritis a iritis uz pres dvacet let , byla jsem jedna z prvnich v Canade na vyzkumu Ramicade . Po deseti letech prestal fungovat a jsem ted na Humira . Vetsina je pod kontrolou . Proti corticosteroids tohle je zazrak . Nevzdavejte nadeji , i kdyz prvni injekce nezaberou , prijde to a bude vam lepe . Jenom na artrozu jeste beru Celebrex - to je u nas ne steroidni anti inflamatory . Nefunguje to sto procentne , ale hodne skody bylo udelano steroidama a uz se to nezlepsi . Jsem rada , ze ted mate tyhle leky v Cesku ........

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů