zkusenosti z terminama na hospitalizaci

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

zkusenosti z terminama na hospitalizaci

Příspěvekod wendy » 12 čer 2007, 21:15

Ahojky, prosim vas, jake mate zkusenosti s objednavacima terminama, po tom co vam lekar rekne, ze nemate uplne dobre laboratorni testi a ze by to chtelo na kontrolni vysetreni. Ja chodim do Bohunic k doc zborilovi ,ktery mi toto rekl a sestricky me objednali az za 4 mesice na lezeni. Pri cemz mi lekar rekl, ze si to mam naplanovat jak se mi to hodi a abych nemela menses, copak ja vim jak to budu mit za 4 mesice. krom toho mezi tim nemam zadnou kontrolu na kterou normalne chodim po š mesicich, prosim o radu. Ps. u doktora jsem byla pred mesicem a objednali me za 4 mesice coz je dohromady 5 mesicu. Diky za zkusenosti
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů