Co dal???

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Haasan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Co dal???

Příspěvekod Haasan » 16 bře 2007, 08:30

Jsem z Ostravy,Crohna mi zjistily před 14 dny pote co jsem absolvoval operaci slepého střeva a pár podezření že si vymýšlím přes doporučení navštívit psychiatra ale beru to z rezervou.Duvodem návštěvy lekaře bylo to že jsem stale trpěl na virozy jen velmi lehke křeče spíše žaludku a měl jsem CRP106 zjistily zasaženi trrminalniho ilea caa 6 cm bez dalších komplikací ani CT enterokliza nic neprokazala namam žádne křeče bolesti temeř žádné reakce na jídlo stolici jednou deně nic méně se necítím úplně ok možna psych. zaležitost.když tak čtu vaše příspěvky nevím cosi mam otom myslet. Prosim poradte mi.Nemáte někdo skušenosti s Lekaři v Ostravské Vítkovické nemocnici.Díky
Rybka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rybka » 25 bře 2007, 17:00

Ahoj Haasane odepsala jsem Ti v tématu odkud kdo je, pokud potřebuješ podrobnosti napiš na mail. Ahoj
funny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod funny » 30 bře 2007, 15:56

Ahojte. Som tu nová. A nenašla som ani tu, čo h¾adám. Ja nemám síce Crohna, ale mám Familiárnu adenomatóznu polypózu.
Teraz mám dočasnú ileostómiu. Ak by sa tu našla nejaká baba, rada by som s ňou hodila reč :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti