Nová léčba

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sidonie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nová léčba

Příspěvekod Sidonie » 10 bře 2007, 12:46

Ahojte lidičky,

tohle jsou fakt super stránky! Na¹la jsem je nedávno, i kdy¾ u¾ mám kroòáka víc jak 9 let. Mám dotaz: prý se testují nějaké nové léky, které by měly nahradit kortikoidy. Jsou prý bez ne¾ádoucích účinkù. Je někdo z vás "pokusný králík"? Já bych do toho klidně ¹la, říkám si: v¹echno, jen ne ty stra¹né kortikoidy!!!

Díky
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 24 srp 2007, 20:47

Ja zas dneska nasla ciste nahodou tento clanek.. Sice je 6 let starej, ale treba nekoho bude zajimat... http://www.ereska.cz/clanky/stem_cells1.html
Wenny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Wenny » 28 srp 2007, 16:18

Ahojky Sidonie,
nevím jaký nový lék máš na mysli. Nedávno mi říkal známý co je doktor, že taky četl o nějakýcg nových lécích, tak jsem se na ně ptala teï doktora a ten mi řekl, že to vlastně až tak nové léky nejsou. Je to buï remicade nebo něco podobného, takže mě moc nepotěšil, protože jsem ho už měla a moc dobře jsem ho nesnášela, takže se taky modlím a dělám co múžu, abych nemusela zase brát kortikoidy, protože to je fakt svinstvo. Po osmi letech jsem zjistila, že nemúžu spoléhat jenom na doktory.

Pa pa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů