Mùj lékař

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Jirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jirka » 01 bře 2008, 13:02

Ahoj.Já jsem z Karviné a chodím k doktoru Sušilovi.Měl jsem na něho dobré reference a já zatím jsem taky spokojený.
venda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod venda » 02 bře 2008, 11:52

Jeden známý (nemá tuto chorobu) mi dal tel na pani doktorku Vančuříkovou z Prahy prý se zabává střevama. Nikdy sem o ní neslyšel a nevim na co se specializuje. Nevíte někdo něco bližšího?
Jitka.Vojtkova
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka.Vojtkova » 02 bře 2008, 18:46

Díky, Leilo, za podporu.

Mnou to taky otřáslo, nikdy by mě nenapadlo, že 2 roky po svatbě budu muset udělat manželovi pohřeb...

I když byl manžel nemocný, tak toho za svůj život hodně dokázal a jakmile se mu začalo dařit, tak prostě odešel - pořád nemůžu pochopit, že se to opravdu stalo.
Jitka.Vojtkova
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka.Vojtkova » 02 bře 2008, 18:56

Jeden pán tady psal, že chodí do Vítkovické nemocnice a je s tamními lékaři spokojený, ale můj manžel zemřel právě tam.
Před operací mu jistý lékař řekl, že takových nemocných, jako je on, tam odoperují hodně a jen málo operovaných má pooperační komplikace...
Takže já musím za sebe říct, že takové komplikace, jaké měl po operaci manžel, jsem dlouho neviděla ( jsem zdravotník a něco jsem už v životě viděla)...
Problémy začaly v květnu 2007 a zemřel na konci října, mezitím šíleně zhubl, selhávaly mu postupně všechny orgány a podle mě určitě tušil, co se s ním stane - nechtěla bych být v jeho kůži, muselo to pro něho být doslova utrpení - čekat na smrt...
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 09 bře 2008, 18:22

Jitko, jsi neuvěřitelně silná a já Ti přeju hodně moc síly, abys překonala všechny nástrahy, které Ti život přinesl. Věř, že váš chlapeček bude zdravý a ani v koutku duše si nepřipouštěj možnost, že by toho mrzáka crohna (jak mu říká moje mamina :blackeye: ) mohl mít!
Jitka.Vojtkova
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka.Vojtkova » 09 bře 2008, 19:24

Díky moc za podporu, Olčo, dělám, co můžu.
Říkám si, že kdybych neměla malého syna, jak bych na tom asi teď byla...
To on mě drží nejvíc nad vodou...
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 10 bře 2008, 09:06

Jitus, uplne to chapu, ze ten maly smudla Ti ted dodava hrozne moc sily! Pokud by sis chtela nekdy popovidat, pisni mi na mailika nebo icq (mam oboji uvedeno v profilu). Abysme tady neplnily jine tema.. :-)
Funnyn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Funnyn » 12 bře 2008, 00:32

Navštěvuji Doktora Milana Lukáše v Iscare centru v Praze.Mate s nim nekdo zkusenosti??
veve
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veve » 14 bře 2008, 19:39

Zdravím všechny!

Musí být pro matku hrozné mít nemocného už tak maličkého syna - já mám taky syna, jsou mu 2 roky a zatím je zdravý ( zaklepu to).
Ale mám strach z Crohnovy nemoci, protože jí trpím já a taky můj manžel ji měl.
Na genetice nám řekli, že je 10-procentní šance, že to malý podědí (ale 90-procentní, že NE).
Takže věřím té druhé možnosti a plně vás chápu, že kvůli svému malému řešíte se svojí doktorkou všechno možné i nemožné, já bych to dělala taky...
Svého syna hlídám jako oko v hlavě a cokoliv se mi nelíbí, hned to řeším s jeho dětskou doktorkou - jen mám takový pocit, že ona mě bere jako hysterickou matku, i když si myslím, že to nepřeháním...

Hysterická je každá matka,tak si to myslí všichni lékaři,ale mě se to už několikrát vyplatilo.Věřím,že kdybych před rokem takzvaně neotravovala kdo ví jak by to dopadlo.Syn totiž kromě krve ve stolici a průjmů normálně prospíval a na pohled byl v pohodě,ale přes mé otravování nás poslali na vyšetření do nemocnice.V nem.měl jaterní hodnoty ast 17,alt 14 a do 14dní jsme byli v Praze.Dnes vím,že v pohodě nebyl i když tak vypadal,spal hodně přes den a byl klidný a přičítali jsme to jeho povaze.Od té doby co bere léky je pěkné éro a je to dobře,jinak by mě to trápilo ještě víc.Jitko držím palce ať se daří Vám i synovi co nejlépe!!!!! :)

Václavková
cerstvoska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cerstvoska » 18 bře 2008, 15:40

Zdravím všechny!

Musí být pro matku hrozné mít nemocného už tak maličkého syna - já mám taky syna, jsou mu 2 roky a zatím je zdravý ( zaklepu to).
Ale mám strach z Crohnovy nemoci, protože jí trpím já a taky můj manžel ji měl.
Na genetice nám řekli, že je 10-procentní šance, že to malý podědí (ale 90-procentní, že NE).
Takže věřím té druhé možnosti a plně vás chápu, že kvůli svému malému řešíte se svojí doktorkou všechno možné i nemožné, já bych to dělala taky...
Svého syna hlídám jako oko v hlavě a cokoliv se mi nelíbí, hned to řeším s jeho dětskou doktorkou - jen mám takový pocit, že ona mě bere jako hysterickou matku, i když si myslím, že to nepřeháním...

Hysterická je každá matka,tak si to myslí všichni lékaři,ale mě se to už několikrát vyplatilo.Věřím,že kdybych před rokem takzvaně neotravovala kdo ví jak by to dopadlo.Syn totiž kromě krve ve stolici a průjmů normálně prospíval a na pohled byl v pohodě,ale přes mé otravování nás poslali na vyšetření do nemocnice.V nem.měl jaterní hodnoty ast 17,alt 14 a do 14dní jsme byli v Praze.Dnes vím,že v pohodě nebyl i když tak vypadal,spal hodně přes den a byl klidný a přičítali jsme to jeho povaze.Od té doby co bere léky je pěkné éro a je to dobře,jinak by mě to trápilo ještě víc.Jitko držím palce ať se daří Vám i synovi co nejlépe!!!!! :)

Václavková
cerstvoska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cerstvoska » 18 bře 2008, 15:43

Díky moc za podporu, Olčo, dělám, co můžu.
Říkám si, že kdybych neměla malého syna, jak bych na tom asi teď byla...
To on mě drží nejvíc nad vodou...

kika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kika » 18 zář 2011, 15:44

Přeji dobrý den, máte někdo prosím dobré zkušenosti s lékaři z Brna? Já 9 let dojíždím do FN Hradec Králové k doc. Pozlerovi, který mi velice pomohl a jsem s ním nadmíru spokojená. Je to ale dětský lékař a momentálně jsem ve věku, kdy se budu muset přeregistrovat. Můj bratr (který trpí také MC) chodí do FN Bohunice k Mudr. Zbořilovi, ale příliš spokojen není, tak se chci zeptat zda tady někdo má zkušnosti s doktory z Brna. Díky
maris
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod maris » 07 říj 2011, 01:16

Přeji dobrý den, máte někdo prosím dobré zkušenosti s lékaři z Brna? Já 9 let dojíždím do FN Hradec Králové k doc. Pozlerovi, který mi velice pomohl a jsem s ním nadmíru spokojená. Je to ale dětský lékař a momentálně jsem ve věku, kdy se budu muset přeregistrovat. Můj bratr (který trpí také MC) chodí do FN Bohunice k Mudr. Zbořilovi, ale příliš spokojen není, tak se chci zeptat zda tady někdo má zkušnosti s doktory z Brna. Díky
maris
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod maris » 07 říj 2011, 01:17

Přeji dobrý den, máte někdo prosím dobré zkušenosti s lékaři z Brna? Já 9 let dojíždím do FN Hradec Králové k doc. Pozlerovi, který mi velice pomohl a jsem s ním nadmíru spokojená. Je to ale dětský lékař a momentálně jsem ve věku, kdy se budu muset přeregistrovat. Můj bratr (který trpí také MC) chodí do FN Bohunice k Mudr. Zbořilovi, ale příliš spokojen není, tak se chci zeptat zda tady někdo má zkušnosti s doktory z Brna. Díky
Betka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Betka » 16 říj 2011, 21:27

MUDr. Michaela Valoušková, Purkyňova 35e. V Brně bych se po mnoha zkušenostech už nikomu jinému do rokou nesvěřila. Hlavně nechoď ke sv. Anně - dělají tam kolono "zaživa", s nikým se nepárají.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů