pooperační zkušenosti

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 15 zář 2006, 12:57

kouzlo osobnosti :-)))

ale spíš to bylo tak, že mi vyhrožoval doktor, co všechno se může stát, jak můžu skončit s vývodem atd. atp. já ho chápu musí mi to pořádně vytmavit, když je přesvědčenej, že operace pomůže a mně se nechce...

ale já už jsem staraj mazák, až budeš mít crohna taky 15 let, tak tě už budou doktoři taky poslouchat (ve smyslu naslouchat) a já mu při každý příležitosti říkal, že mi prostě nějak intuitivně vaděj a že si myslím, že jsou stejně nanic

sám doktor mi říkal, že to jsou pro mě jedy, ale že jejich pozitivní účinky jsou výraznější, než ty negativní, jenže ty pozitivní se nějak neukázaly, navíc doc. Lukáš (to je ten konferenciér :-) ) mi do papíru napsal, že medikamentozní léčba je irelavantní, takže...

takže aktuálně piju předepsanej Nutridrink, dostávám železný a B12 injekce, toť vše...

jenže já jsem exot :-), mimo statistickej průměr, reaguju na úplněk, zatmění a podobný "blbosti", chodím tejdně k léčitelce, aktuálně piju půl litru mateřskýho mlíka denně, šťávu z kysanýho zelí a výtažky z pupenů vinný révy, teď mi dorazil balíček z tabletama z papayi a to mě pomalu staví na nohy...

já budu za chvíli tak zdravej, že se mnou nebude k vydržení!!!

:-)))
Taky jsem exot, já nereaguju ani na ty přírodniny:( Resp. jedenkrát a dost. A to je dosti málo. No nic... Přeju ti to (a závidim;) Měj se!
bolístko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bolístko » 20 zář 2006, 16:41

Katko, píšeš že jdeš na operaci.Už si byla? Jak to probíhá a jaké to je po?
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 22 zář 2006, 10:49

Bolístko, na operaci jdu 9. října. Nástup na pročištění střeva den dopředu. Jak to probíhá? No ušmiknou celé střevo a udělají vývod a nebo rovnou napojení na konečník. Řekli, že uvidí, až si do mě říznou, zda vývod ano nebo ne a zda trvalý nebo ne.

Jsem v kontaktu se dvěma holkama v mém věku, kteoru jsou již po operaci a moc se jim ulevilo a žijí normálně.

Já myslím, že horší už to snad být nemůže. Půl roku v noci chodím co 2 hodiny na wc a nespím. Mám křeče při každé stolici, nemůžu vyrazit ani pro rohlíky, protože bych mohla mít nehodu, takže já věřím, že operace je řešením. Po operaci ti můžu napsat víc, jestli chceš.
Katka
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 25 zář 2006, 07:04

Ahoj Katko, přeji ti ať všechno dopadne co nejlíp a ať tě s vývodem netrápí moc dlouho. Uvidíš, že po operaci ti bude mnohem líp (teda až pár dní po operaci, až přejdou pooperační nevolnossti a tak) a hlavně zbavíš se toho neustálého chození na záchod a léku. Držím palečky

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů