Mutaflor

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mutaflor

Příspěvekod crohnacka » 29 pro 2005, 11:44

Ahoj spolutrpitelé,
berete někdo tento lék? Nebo spíš tedy doplněk stravy či co? A projevujou se na vás nějak ty "zázračné" účinky popsané v přibalovém letáku?
Já ho totiž baštim už přes rok a nic nepozoruju :x
CrohnGirl
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod CrohnGirl » 07 led 2006, 22:22

Ahoj vsichni,
Mutaflor beru, ale ještě to není ani měsíc, co mi kamaráda Crohna diagnostikovali... Ve čtvrtek jdu na kontrolu a pravděpodobně mi sníží Mutaflor ze 2 ráno na 1, tak pak dám vědět! Nevím ale, nakolik to bude objektivní, pokud mi zároveň sníží i kortikoidy (Medrol 24mg), atd... Musím se holt nejdřív trošku otrkat! C.G. :)
Tomander
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tomander » 10 led 2006, 23:37

Ahoj, ja teď beru asi 2měsíce Mutaflor 100mg obden.Rozhodně mi to pomohlo po tom co jsem teď prodělal akutnější fázi a musel jsem brát antibiotika.Jako eubiotikum (nebo probiotikum) mi to pomohlo v tom, že když jsme měl "vybitou střevní mikroflóru", tak určitě ty E.coli napomohli k úpravě mikrobiální rovnováhy ve střevě.Od té doby už nemívám průjmy.

Tom
CrohnGirl
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod CrohnGirl » 13 led 2006, 00:05

Ahoj,
Tak jsem dnes byla na té avizované kontrole a Mutaflor jsme s panem doktorem nechali na 2x100mg každý den. Od zítřka mám obden střídat Medrol 16 a 24mg a za týden vysadit Entizol. Tak doufám, ze Mutaflor spolu s Pentasou bude držet přední linii a nevrátí se průjmy! Prý mám ale počítat s tím, že budu nejspíš kortikodependentní... Počítám s nejhorším, ale nepřestávám věřit v pravý opak!
Budu referovat,
C.G.
wildness
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wildness » 18 úno 2007, 11:10

Ahoj Lidi,
Mám UC a Munaflor beru asi už rok. Mé zkušenosti jsou takové, že mi pomáhá asi tak jako Pentasa. Když jsem na tom bla blbě, skoro žádný vliv Mutafloru jsem nepocítila, ale když jsem v remisi tak cítim jeho účinky. Párkrát mě dokonce zachránil před relapsem. Brala jem jen pentasu a když přišly problémy zvedla jsem ji na 3x3 to nepohlo a pak jsem přidlal Mutaflor 1x2 a to zabralo, bohužel ale ne na dlouho. Všem doporučuji na udržení remise.
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 18 úno 2007, 18:48

jj, souhlassom s widness...mutaflor me z relapsu nevytahl ale v remisi mi pomaha a myslim, ze kdyz obcas udelam kravinu a snim neco, co bych nemela, tak me docela zachrani..no nevim..kazdopadne jako prevence doporucuju, protoze ta nase mikroflora je chudera takova chaba, tak at se muze pekne mnozit :)
viva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod viva » 30 čer 2010, 07:44

Aj mne mutaflor vyrazne pomaha,
bohuzial nan pistovne najnovsie prispievaju len detom.
plna cena za 20ks balenie je cca 380 a za 100ks cca 1700 :-(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti