LDN - pro autoimun. choroby

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
chia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

LDN - pro autoimun. choroby

Příspěvekod chia » 13 čer 2005, 10:15

Dobry den, netrpím crohnovou chorobou, ale RS - roztroušenou sklerózou. Při hledání na netu jsem narazil i na Vaše stránky a toto fórum. Momentálně sleduji dění na zahraničních stránkách okolo LDN (low dose naltrexone), proběhla právě první konference o užívání tohoto léku v NY. První klinické zkoušky se prováděly zatím právě pro Crohnovu chorobu - prý s úspěchem (viz. web.), další zkoušky budou proto následovat. Zajímavé na tomto preparátu, je že si jej můžete opatřit již nyní - jedná se o běžný lék na předpis, používaný v nízkých dávkách. Bez vedl. účinků a netoxický. Více na stránkách:
http://www.lowdosenaltrexone.org/events.htm

Jde zatím asi o nevyzkoušenou alternativu, ale říkal jsem si že by jste o tom měli vědět :-)
S pozdravem a přáním toho nelepšího Chio.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 19 čer 2005, 14:04

Ahoj jestli o tom budeš vědět něco víc,tak nezapomeň nás informovat.Je to velice zajímavý.
chia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chia » 27 črc 2007, 12:25

Ahoj jestli o tom budeš vedet neco víc,tak nezapomen nás informovat.Je to velice zajímavý.

novinky o ldn a crohn na:

http://www.lowdosenaltrexone.org/
http://holubcova.webpark.cz/Revia.htm

já si sice s mnoha problémy u RS velmi pomohl ajurvédou, ldn už nepotřebuji, ale presentují tu výsledky ldn na Crohnovu chorobu.
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 03 srp 2007, 10:22

Ahoj. Díky za odkaz, hledala jsem něco o uvedeném léku. Pokud ale mám správné info od mého kamaráda, lékaře, který je nyní v Anglii, tak tento lék bohužel existuje jen pro užívání v tabletách, nebo tak nějak, ale na Crohna zabírá pouze při podání do žil...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů