Lázně

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Evulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Evulka » 11 srp 2005, 11:03

To já bych se ani nebála zeptat, ale spíš nevím co by mě tam čekalo, nějaký procedury, no nevím co si mám před tím představit, nikdy jsem v lázních nebyla...
Sanča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sanča » 29 srp 2005, 01:08

Ahoj, na lázně máme nárok jednou ročně .....

Hana
Ahoj Hani, mám prosbu. Jedu 4.9. na Sanssouci a rád bych si vzal taky kolo, Píšeš, že by to neměl být problém, ale kamarád mne zrazuje. Už se mu stalo, že doktor v lázních mu to zatrhl ( nebyl ve Varech a jiná diagnóza ), protože tam hlavně preferujou klid, maximálně tak procházky s kalíškem pramenité vody a ne nějaké lítání na kole. Četl jsem všechny tvé příspěvky v lázeňských tématech a máš s lázněmi nejvíc zkušeností, proto se obracím na tebe, jestli máš s tímto nějakou zkušenost, jedu do lázní poprvé. Dík moc.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 30 srp 2005, 10:57

Ahoj Sančo, tak tam potkáme,protoľe já jedu na Sanssouci 2.9. tj uľ tenhle pátek. To kolo si vezmi,neslyąela jsem,ľe by to měl někdo zakázané.Naopka znám jednoho borca co si tam bere kolo pravidelně.Já mám za doktora paní primářku a ta říká,ľe nám tam má být vąechno jen a jen příjemné a vychází mně vstříc jak jen to jde.Je hodňoučká.Pokud nemáą nějaké akutní problémy,tak ti to nezakáľou a je tam opravu kde jezdi a navíc má být aspoň ze začátku hezky. Jen to kolo musíą mít asi na pokoji a pokud nebudeą mít jednolůľák,tak to můľe spolubydlícímu vadit.Ale ten borec byl taky na dvojlůľáku a ąlo to. Takľe v neděli jak uvidím u recepce někoho s kolem,tak hned budu vědět kdo to je. Tak zatím ahoj! A neboj,jsou tam vąichni moc a moc hodní a teď je to po rekonstrukci,takľe celé nové - budem v těch pokojích první hosté.

Hana
Sanča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sanča » 30 srp 2005, 21:22

Haničko jsi celá zlatá. Moc děkuju a brzy na viděnou.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 31 srp 2005, 06:27

Ahoj Sančo,ta odpověď byla milá.Ale myslím,ľe kdybych byla celá zlatá,tak mně uľ dávno někdo ukradl a do ľádnýh lázní bych nejela. Ale i tak mně to moc potěąilo. Přeji ą»astnou cestu !!!

Hana
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 03 říj 2005, 18:44

Ahojky, jedete do Varů někdo v listopadu??? Všem přeju pěkný den....
bigosp
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bigosp » 15 říj 2005, 13:23

Ahojky, jedete do Varů někdo v listopadu??? Všem přeju pěkný den....

Ahoj Jitko já jedu od 25.10. do 15.11. sanatorium KRIÁŇ-SLOVAN. Tak když tak naschle a mej se hezky.

že je nějaký CROHN vim od 10.6.2005-zjistila se při operaci, když se doktoři domnívali, že je to zánět slepého střeva-bylo to překvapivé probuzení
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 16 říj 2005, 11:42

Jak se jmenuješ? Podle této přezdívky Tě nenajdu. Týden se náš termín bude překrývat... Nashle
Tereza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tereza » 31 říj 2005, 14:58

Ahojda, kdybych chtěla lázně na prázdniny, tak mi je daj? Nebo mi prdnou nějakej termín a zařiď se? A co všechno proplácí pojišťovna a jaký jsou tam možný výdaje navíc? Díky Tereza
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 11 lis 2005, 21:07

Ahoj Terko,když dostaneš papíry od lékaře, že sije máš odnést do pojišťovny, tak se s pojišťovnou dohodni, žeby jsis ráda zajistila termín sama a oni budou jen rádi.Mají o práci míň. A pak si zavoláš do nějakého sanatoria a domluvíš se s nimi.

Krásný víkend Mirka
Tereza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tereza » 12 lis 2005, 18:28

Díky za radu, ale asi to zatím stejně nechám až na někdy příště...
Tomander
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tomander » 13 lis 2005, 18:11

Zdar lidi už jsem dlouho nebyl v lázních chci se tam někdy koncem června vydat.Jezdíval jsem do Karlových Varů.Nevíte jaké to tam teď je?Nejede tam v tu dobu někdo?Tomáš
Evulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Evulka » 16 bře 2006, 13:43

Ahoj, jak je to s těma lázněma, pojišťovna to všechno zařídí, jen mně dají vědět kdy jedu, nebo si to musím vyřídit všechno sama, termín i místo ubytování? Děkuju.
chasi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chasi » 06 dub 2006, 09:56

Cauky:)
ja mam crohna od r. 97 a do lazni do Karlovych Varu jsem zacal jezdit nekdy kolem r. 2000. 3x za sebou jsem byl ve Svycarskym dvore a muzu jen doporucit - skvely personal, dobre jido, super poloha...
Ja tam jezdim pravidelne v srpnu - od 1.8. do 21. Kdyby se tam nekdo chystal, dejte vedet:)

Co se tyce navrhu na lazne, tak spoustu infci najdete na strankach Vasi zdravotni pojistovny. Ja mam VZP a papir do lazni mi vyplnuje muj prakticky lekar a davam ho k podpisu gastroenterologovi. Rovnou si tam necham naspat termin, hotel a pozadavek na 1L pokoj... Poukaz ma u dospelych platnost max. 3 mesice - tedy pokud jedu 1, srpna, mel by mit datum vystaveni 1. kvetna (spis asi 2.5. - kdyz je volno). Ja to delam tak, ze si ho nechavam vystavit uz v dubnu (ted ho mam doma asi tri dny) a v kvetnu ho sam poslu na VZP...To asi kazdy lekar neudela, zalezi na domluve.
Michal.
Evulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Evulka » 15 čer 2006, 13:25

Chystám se v úterý 20. června do Varů, nejedete taky někdo? (Švýcarský dvůr)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů