Lázně

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lázně

Příspěvekod Lenka S. » 17 srp 2004, 06:34

Jedu do Karlových Varů, nastupuji 6.10.2004. Nebude tam někdo z Vás v tomto termínu ?
Lenka
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 06 lis 2004, 07:36

Já odjíždím do Varů 9.11. Ozvete se mi někdo, kdo tam budete též v tuto dobu? Jitka
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 02 pro 2004, 14:23

Bylo to báječný, doporučuji všem tuto psychickou i fyzickou relaxaci.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 02 pro 2004, 15:02

Ahoj Jitko! Moje slova - lázně jsou bezva. Kdo tam nebyl neumí si představit tu pohodu,kdy nemusí nic dělat,nikam nespěchá,všichni o něj pečují... Kde jsi bydlela? A jaký to tam bylo? Hana
Macík
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Macík » 02 pro 2004, 15:14

Chtěla jsem se zeptat, ty lázně vám napsal doktor. Taky by se mi docela hodily. Jsem měsíc a půl po operaci a bohužel nedokážu relaxovat, takže musím pořád něco dělat-vánoční přípravy a hlavně úklid a neumím odpočívat. Všichni mi říkají, že se tím zničím. Takže bych docela takovýhle místo uvítala. Co s tím? :-)
Dík Marťas
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 03 pro 2004, 07:27

Ahoj Macíku,
lázně mně napsal gastroentrolog, ale musela jsem si o ně říct sama. Je to nepříjemné, dlouho jsem váhala, ale primář byl hned pro. Skvěle jsem si odpočinula. Jsem už 17 let vdaná a mít tři týdny jenom pro sebe jsem za tu dobu zažila poprvé. Měla jsem bezva spolubydlící, chodily jsem každý dne na vycházku do lázeňských lesů, byly jsme v divadle. jely se podívat do Bečova a na Loket jsme se vydaly pěšky okolo Ohře (na konec Varů jsme jely městskou), šly jsme na prohlídku Becherovky, vřídelního podzemí, s rodinkou jsme jeli do Mariánských Lázní na fontánu. Hodně lidí chodilo i tancovat, moje spolubydlící však byla čerstvě vdaná a nechtěla nikam chodit. Přečetla jsem asi pět knížek, po podvodní masáži se mně viditelně zlepšila celulitida na stehnech. Určitě to zkus. Já si lázně fakt užila, v jedné fázi jsem se sice cítila trochu hůř, ale pak se to srovnalo


Lenka
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 03 pro 2004, 08:36

To zni uplne uzasne, asi si o lazne taky reknu :-)
Macík
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Macík » 07 pro 2004, 21:41

No tak to je báječný. Přesně tohle bych potřebovala. Hlavně tu celulitidu, protože co jsem zhubla po tý operaci, tak jsem jeden velký pomeranč. Co Weru, nepojedem spolu?
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 07 pro 2004, 22:46

No proc ne, ja bych jela hned! 8) Ale na operaci du az na jare (chtela sem totiz az po zkouskovym, jinak by me tam hnali hned, doufam ze mi to do te doby vydrzi v klidu!), tak bych asi jela az pak, navic nevim jestli je to tak jednoduchy, proste si o to rict a doktor napise... Po te operaci ale asi mozna jo, co? :?:
Ach jo, tys jeste zhubla? Mne se furt nedari pribrat a jestli jeste shodim, to uz budu kostricka.. Ale co, dneska je to moderni, chlapum se to libi :D
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 08 pro 2004, 07:43

Werunko,

já nezhubla na váhu, ale vyhladila se mně kůže, bude mně pomalu 40 a ono se to někde už odrazí. Jinak moje sestara je zdravotní sestra a lékařka z jejich nemocnice jí říkala, že mám nárok na lázně. Tak jsem řekla primáři, co mně ségra tvrdí a on, že by to určitě bylo dobré abych jela. Je to vůbec hodný doktor, při kolonoskopii uspává automaticky a i jinak je příjemný. Bylo nás tam "chrohňáků " víc, z toho jeden byl na příspěvkových , ostatní na křížkových.

Lenka
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 08 pro 2004, 10:24

Ahoj! Lázně napíše doktor úplně v klidu.Stačí říct,že bys chtěla jet a máš je.Ani nemusíš být po operaci.Jinak každý reaguje jinak.se mnou tam jezdí známí a on je hrozně hubenej a vždycky tam tak ty 3 kila nabere.Ta strava je dobrá,je jí dost a po každým obědě zákusek - to už je vidět. ¨Tak se neboj a jeď.jestli tě čeká operace tak je lepší až po ní. Když dr napíše lázně,tak ten poukaz platí 3 měsíce a pak propadá.Do 3 měsíců musíš vycestovat,tak vem v úvahu taky počasí.Ve Varech je přece jenom chladněji. Hana
P.S. pro Jitku - kde jsi byla ubytovaná a jaký to tam bylo? Nebylo by špatný si tady předat zkušenosti s ubytováním atd.

Hana
Macík
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Macík » 08 pro 2004, 19:38

No ještě v červnu než mi na to přišli jsem vážila 49 a pak mi nasadili kortikoidy a po těch jsem přibrala 8 kilo. Řeknu ti-za tři měsíce to byl docela záběr. Strašně mě bolely záda a otýkaly mi nohy-prostě jak kdybych byla těhotná. No a to jsem zase po operaci zhubla a teď když můžu jíst úplně všechno, tak mám zase tři kila nahoře. Já si zase připadám jak tlouštík, po tom co jsem byla kostřička. Přibírat mi teď rozhodně nedělá problém, až na to, že musím měnit šatník. Ale je fakt, že se všem líbim víc, když mám o těch pár kilo navíc. Jenom kdyby mi nezmizely prsa a zadek. No nemáme to problémy?! :)
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 09 pro 2004, 12:38

dalsi 3 kila navic?to fakt nevim....stacila kombinace antikoncepce a imuranu(furt do celkem de, ale predtim sem byla sebevedomejsi....no, a ty prsa by se mi taky mohly zas trochu zmensit:/vsichni na me koukaj:///
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 09 pro 2004, 18:30

Ja bych hrozne chtela pribrat! Ted mam 49 a vzhledem k tomu, ze sem predtim delala zavodne sportovni gymnastiku, byla sem samej sval, namakany ramena a tak, o 15kilo vic... taxi ted pripadam uplne vyzabla. A k pribrani mi nepomohl ani ten prednison (jen malinko), ani kombninace imuranu a antikocepce (tu ted na radu doktoru neberu, ale chci se k ni rozhodne vratit, protoze moje problemy nepramenily odtam!). Nekdo tu psal o vynikajicim jidle v laznich, takze to by mohlo treba pomoct! :D
Jinaxi myslim ze by pomohly ty nutridrinky, jenze mi rekli, ze pro me by mely cenu tak 3denne, to je 3500,- na mesic, to je teda dost :x
Tereza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tereza » 11 pro 2004, 14:53

Ahojda,do lázní se jezdí s těmahle chorobama normálně? Co se tam provádí? jezděj tam i s UC nebo jen s crohnem?
Mám sice UC, ale nehubnu, spíš tloustnu:o/ Ale když tak čtu vaše potíže s přibráním, tak můžu bejt za svý špíčky ráda:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů