Doktoři

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
V_M_
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod V_M_ » 08 říj 2004, 18:05

ahoj, jsem tady poprvé. Ve středu mě pustili z nemocnice. Jsem rok od operace tenkého střeva a teď mi zase zjistili v tom samém místé zánět. Teď začnu chodit k doc. Procházkovi na nějaké infuze. Je to ve FN Olomouc, II. interní klinika.
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 14 říj 2004, 13:22

No, já jsem z Pardubic a musím říct, že jsem rád, že mě léčí zrovna pan primář Hájek. Je to opravdu fajn člověk a odborník (co vím, tak mnozí lidé na něj pějí chválu, že jim dost pomohl). Pardubice jsou jinak prý na Crohna docela vyhlášený. Vím, že jeden kluk s UC z Kolína dojížděl až do Pardubic. Že prý mu bylo řečeno, že buď Pardubice nebo Praha (z toho co měl nejblíž) a vybral si Pardubice. Když pominu to, že jsem se po zjištění nemoci o ni v nemocnici skoro nic nedozvěděl, tak spokojenost. Crohna mi objevili poměrně záhy a vůbec sem neprocházel tím čím mnozí, že by mě léčili na kde co než se na to přišlo. U mě na to v nemocnici přišli na první (kolonoskopický;) pokus.
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 15 říj 2004, 18:19

Nazdárek,
já jsem nedávno přešla k Doc. Lukášovi na Karláku a zatím si nemůžu stěžovat, zvlášť po Remicadu...:) Jenom tu jeho sestru bych nejradši vykuchala!!!
Jinak mám dobré zkušenosti i s MUDr. Meisnerovou z mediálu na IV. interně na Karláku, chodím k ní do nutriční ambulance.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 17 říj 2004, 10:12

Ahoj,já také chodím na Karlák k dr. Chalupné.Je to moc hodná doktorka.Nenechal jste se někdo zapsat do studie s lékem pod názvem CDP870?První dávku bych měl dostat 24.10.,třeba v tom nejsem sám?Zatim ahoj
mili
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mili » 25 říj 2004, 18:01

Ahoj všichni,mám jeden dotaz.Jsem objednaná za čtrnáct dní na infuzi Remicade k doc. Lukášovi,ale protože jsem u něj v ambulanci ještě nebyla,tak moc nevím kde to je.Vím jen,že ASI v budově polikliniky na Karláku a víc nic.Poradíte mi?Díky moc!!!
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 25 říj 2004, 18:28

Ahoj Mili,

je to v budově polikliniky, v té levé (zadní). Bohužel nevím, jestli je to A nebo B. Hned naproti informacím vyjdeš po schodech do prvního patra a půjdeš pořád rovně, přes celé patro, kolem gastroambulancí a na druhém konci, naproti schodišti po kterém přijdeš, je sekretariát. Tam se ohlas.

Doufám, že ti to pomůže tak jako mně:)

Vjerka
mili
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mili » 26 říj 2004, 08:59

Ahoj vjerko,moc díky.byla bych tam asi ztracená.Ptala jsem se sestry,ale moc se k vysvětlení neměla.Ještě jednou díky!!
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 26 říj 2004, 16:11

Není zač:)
A napiš jak ti to dopadlo....

Měj se Vjerka
mili
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mili » 11 lis 2004, 16:03

Ahoj Vjerko,
díky tobě jsem to našla perfektně.Už jsem tedy absolvovala první dávku Remicade,ale zatím žádný účinek nepozoruji.Určitě to chce čas a víc aplikací.Takže budu doufat!
EMA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod EMA » 12 lis 2004, 17:32

Ahoj mili!

REMICADE ti urcite nezabere hned po prvni aplikaci.
Trva to tydny, nez poznas vysledek.
Vim, o cem mluvim. Mam to uz totiz taky za sebou, ale u me bohuzel ucinek nemel dlouheho trvani. Mela jsem pistele, po aplikaci se zahojily, ale ted mam nove a za 2 tydny musim na operaci - udelaji mi vyvod, aby se mi to zahojilo.
Tak ti drzim palce, at je to u tebe mnohem lepsi!

Jitka
mili
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mili » 13 lis 2004, 19:57

Ahoj Emo, moc ti přeju,ať tu operaci dobře zvládneš a ať se ti ty píštěle definitivně zatáhnou!!!Přijdou mi jako nejzáludnější komplikace Crohna.Určitě si od Remicade neslibuji zázrak,ale člověk pořád doufá.... Drž se!
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 15 lis 2004, 16:01

mam takovej blbej dotaz co to je ten remikade. Ja pistel mam, ale vypada to, ze se mi uz zatahl, nic z nej netece tak mesic. Kdysi se mi to take parkrat zatahlo, ale pak se to zase stevrelo. O jinych pistelich zatim nevim. Chteli mi do toho striknout nejakou tekustinu, aby zjistili, jak se to moc zahojilo. Z rentgenu, ale ja jim rekla, ze to uz vypada dobre.Bylo to docela bolestive a pak me z toho asi 3 dny bolely zada, kdyz mi to delali poprve
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 16 lis 2004, 16:04

Ahojky,

Remicade jsou monoklonální protilátky proti TNF alfa. To je zánětlivý cytokin, proti kterému jsou vyrobená tyhle protilátky, které fungujou právě a jen na něj. Dělá se to tak, že se spojí část imunoglobulinové molekuly (to je ta protilátka) lidské a část myší.

Používá se to při píštělích, v případě že nefunguje standartní terapie, nebo taky u revmatiodní artritidy - tedy u autoimunitních zánětlivých onemocnění.

Aplikuje se to v infuzi. Já jsem to dostala ve třech, ale ted se to snad dává v nějakém jiném časovém úseku.

No, a to je tak asi všecko...:)
zuzana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zuzana » 16 lis 2004, 23:12

Maximálně doporučuju v OL na dětské klnice MUDr.Vospělovou. Bezvadná, laskavá, a hlavně lidská.Vše vysvětlí, má trpělivost odpovídat na všechny otázky bez toho, že by ji to otravovalo!
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 17 lis 2004, 12:18

Ja chodim v Brne k doc. Zborilovi. Bezvadnej chlap, teprv po ctyrech letech s MC jsem se od nej dozvedela vsecko podstatny. Pacientovi se venuje klidne hodinu, na vsecky otazky odpovi, trpelive vysvetluje, vazne skvelej!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů