Help!

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Help!

Příspěvekod evelina » 15 dub 2004, 11:00

Ahoj, pomůžete mi někdo jako úplnému "nováčkovi"? Právě jsem s evrátil aod doktora, který mi řekl, že má podezření, že s ev mém případě jedná o Crohna a mám před sebou všechna vyšetření... Poradíte mi někdo, co všechno mně vlastně čeká a jaké máte při tomto onemocnění vlastně příznaky? A ještě jedn avěc, před lety semi udělala perianální píštěl, máte s tím někdozkušenosti? Je nutné ji odoperovat? Děkuju za jakékoliv odpovědi. E.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 15 dub 2004, 11:21

[Ahojky, mela jsem taky pistel, ale sama zmizela.
Co te ceka-tedy napisu ti cim vsim jsem prosla-denne odbery krve a moci, kolonoskopie, gastroskopie, gynekologie, eneroklyza, sonografie a dali mi 1 krve. To bylo, kdyz me to zjistili. Loni jsem mela akutni zanet-3,5 tydne v nemocnici- denne krev, moc(ke konci moc asi obden), 2x sonografie a 1x tunel(ktery me zachranil od spatne diagnozy jedne lekarky, ktera by me poslala na vysani hnisu z bricha-ale tunel ukazal ze to byl scvrkej zaludek, protoze jsem byla na kapackach a nic nejdla)
to asi u me vse, nevypada to, ale bylo toho dost

preji ti hodne stesti, hlavne at to mas v klidu a hlavne bud psychicky v poho-to je hlavni!!!
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 19 dub 2004, 13:40

Tu píštěl oni neradi operují,mám jí 4 roky.Bojí se to operovat,protože je to na citlivím místě,kde jsou svěrače.A z 80% by to nic nevyřešilo.Možná se ti to zahojí samo.Mě se to mělo tendenci hojit až po podání kapaček-remicade.Ale nechci tě strašit,třeba se ti to vyhojí samo.
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 19 dub 2004, 14:48

Paaani, ani nevite jak jsem rada... Ja mam pistel skoro tretim rokem, uz 2x mi ji cistili na chirurgii... nechci zachazet do nechutnych podrobnosti, ale ted ji mam otevrenou, takze uz se mi neuzavira a nedela se mi uvnitr absces.. Tak dekuju za pozitovni zpravy :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti