Nada70

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Šárka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Šárka » 20 pro 2003, 20:16

Tak jsem teda byla ve čtvrtek na kontrole na gastru, jestě k té krvi - tu mi naberou vždy tam. Hlídají ji hlavně kvůli tomu že beru Imuran,a pak opravdu zjistí jak je na tom samotný zánět - takže se opravdu zase aktivuje. Bránila jsem se zvýšení Prednisonu,tak mi pridal ještě Budenofalk a zvýšil dávky Pentasy. A když to prý nepomůže, budu zase jenom bumbat Fresubin a nic nejíst. :( Ale hlavně když nebudu muset jít do nemocnice.
Zrovna když jsem chtěla na Vánoce hřešit v jídle. Jíte cukroví?
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 21 pro 2003, 12:03

Na cukroví moc nejsem,ale taky jsi občas dám. :) Tomáš
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 23 pro 2003, 11:53

to ja si cukrovi dam, snim toho docela dost, nejim tedy ovoce a mastne, jinak tak nejak jim

a co je to k piti Fresubin?

vice o te filtraci krve nevim, bavili jsme se s lekarkou o tom remicade a tak, a tak mi rekla, ze je tohle ted novinka tak ti nevim
Šárka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Šárka » 23 pro 2003, 21:41

Tak to sem ráda že taky papkáte cukroví :o)
Fresubin je uměla dieta, něco jako jsou ty Nutridrinky, akorát že tohle ti musí napsat lékař, je to bez vlákniny a má všechny vitamíny a minerály...v nějakým foru jsem už o tom taky četla. V nemocnici jsem na něm žila 3 týdny.
Tak krásné a klidné Vánoce všem!
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 23 pro 2003, 23:57

Zdravim vsechny.
K te remicade, mela jsem ji asi pred rokem, 3 infuze. Abych pravdu rekla, tak si to uz moc nepamatuju... ale mam dojem, ze jsem nejake zvlastni ucinky nepocitovala. Bylo mi trosicku divne, ale to bylo spis tim imuranem. Rozhodne nemuzu rict, ze bych hned po aplikaci citila nejake zlepseni. Spis se mi to dlohodobe nenapadne (hodne nenapadne) zlepsuje. I kdyz ted uz to spis stagnuje.
Jinak cukrovi si semtam zobnu, ale moc dobre mi nedela. Ale kdyz je to tak dobre...
Preju vsem, aby mohli bez nasledku snist tolik kapru, salatu a cukrovi co budou chtit! Vzdycky!
Andrea

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů