Vejce pouze natvrdo?

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Marty0088.cz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vejce pouze natvrdo?

Příspěvekod Marty0088.cz » 14 čer 2013, 17:25

Zajímalo by mě, jestli můžu vejce pouze natvrdo nebo i na měkko. Na měkko mi chutná mnohem víc, ale mám strach to po operaci zkoušet, abych něco nepodělal a tak se radši ptám. V nemocnici mi jeden čas vejce natvrdo dávali skoro každý den, ale nevím, jak je to s vejci v jiné formě.
Předem díky. :)
Tommaseq
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vejce pouze natvrdo?

Příspěvekod Tommaseq » 18 čer 2013, 14:55

Ahoj, dieta u Crohnovy nemoci je bohužel vyloženě individuální (neexistuje univerzální návod, co jíst a co nejíst). myslím si ale, že vajíčka můžeš bez problémů (neznám zatím nikoho, komu by vadila), navíc potřebujeme kvalitní proteiny. Raději bych si je ale udělal jako míchaná.

Měj se fajn

Tom

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů