mladý ječmen a řasa chlorella

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Leontýnka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

mladý ječmen a řasa chlorella

Příspěvekod Leontýnka » 29 bře 2010, 19:07

Ahojky lidičky,už jste někdo slyšel o zelených potravinách?Objevila jsem přípravek pod názvem mladý ječmen a prý je očistou pro celý organismus a řasa je dobrá pro vyčištění tlustého střeva.Máte s tím někdo zkušenosti,slyšeli jste o tom,užíváte jej někdo?

Křiklánová Pavlína
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 31 bře 2010, 15:34

Pokud mas aktivni nemoc, mohlo by ti to zhorsit. Ma to hodne vlakniny. Kdyz jsem zac mit problemy se strevy zkousel jsem i toto dlouhodobe, ale bez vetsich uspechu.
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 31 bře 2010, 16:38

já mladý ječmen piju a jsem s tím spokojená,je to hladkej prášek a můžou to pít i lidi s crohnem,na každýho to působí jinak,ale za zkoušku nic nedáš.
cituji to co je psané v letáku: "díky formě zpracování,na rozdíl od nápojů s travní vlákninou,je tak jemný,že ho můžou pít lidé s crohnovou chorobou,takže si nemyslím,že by ti nemoc zhoršilalle je to jen můj názor.
Tomáš
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: mladý ječmen a řasa chlorella

Příspěvekod Tomáš » 21 kvě 2015, 21:47

Já nemám přímo crohna, ale neobvyklou aftozní proktitidu. Lidi psali na netu v diskuzích o řase chlorelle, že po ní mají extrémní zácpu a jinak bez efektu. I já byl po ní zabetónovanej. Proti zácpě mi kámoš doporučil sníst 450 g bílého jogurtu a dýňová semena a já kakal jak batole a řasu chlorellu vyhodil. Mladý ječmen i chlorellu většinou prodávají přímí distributoři a ti ji vychvalují a pracují až na principu sekty (podobně jako multilevl Amway).

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti