Vánoční dárek

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vánoční dárek

Příspěvekod Hm13 » 12 pro 2008, 14:52

Ahoj, při nakupování vánočních dárků jsem naterfil na parní hrnec. Cena se pohybovala od 2000,- Kč, podle značky. Myslím, že pro nás dietáře by to mohlo být dobrý. Nemáte někdo s tím zkušenost ?
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 12 pro 2008, 16:54

ahojky,

já teda žádnou dietu nedržím,jím všechno a už poznám co mi dělá dobře a co ne,ale vaření v páře je rozhodně zdravý,sama s tím zkušenost nemám,ale znám pár lidí a nemůžou si to vynachválit.Já osobně v budoucnu parní hrnec kupovat budu,je to rozhodně zdravý pro VŠECHNY.Je to už nějakej pátek ale viděla sem hrnec Tefal(což je dobrá značka) a stál 1200.
Betka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Betka » 12 pro 2008, 22:24

Ahoj, já ho už dva roky mám. právě ten Tefal. Je to skvělé, ale musíš se v tom naučit vařit a jelikož na trhu bohužel stále není k mání žádná kuchařka, nezbývá než experimentovat. Klasické použití je jednoduché, do spodního hrnce dáš maso, do prostředního brambory a do horního zeleninu. Je to skvělé, ani stopa tuku, i když trochu "suché", ale brzy se to přejí a je potřeba vymýšlet něco jiného.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti