výživa sportovců

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

výživa sportovců

Příspěvekod monag » 24 čer 2008, 17:47

prosím Vás, neznáte jakou výživu používají sportovci před sportovním výkonem? Podle mě den před a den v době výkonu např. běhu, jízdy na kole, fotbalu sportovci nejí, aby se mohli dobře pohybovat. Já totiž, když někam jedu nebo mám celodenní poradu, tak 2 dny před nejím a ten den také ne, jen piji. Je to kvůli tomu, abych nemusela lítat na wc. Zkoušela jsem ty drinky na doplnění výživy, ale vždy jsem měla po nich hned do půl hodiny průjem, takže to nefunguje. Chtěla bych nějaký koktejl, který by mě nasytit a dodal výživu popř. energii tak na 2-3 dny, abych nemusela držet ty hladovky. Nevíte o něčem?
Tony
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tony » 27 čer 2008, 21:47

Ahoj, mně pomáhaly banány 4, 5 denně mezi jídlem, nebo samotný, jinak mě bohužel nic jinýho nenapadá. Nutridrinky jsem taky zkoušel a mám stejnou zkušenost jako ty.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti