Ovocné slupky

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wildness
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ovocné slupky

Příspěvekod wildness » 06 črc 2005, 14:18

Dobrý den! Mám UC 3 roky. Poprvé se mi projevila když jsem jela pracovat do španělska, nejdřiv jsem si myslela že je to jen nějaká infekce ze špatně umytého ovoce, ale asi před rokem doktoři ve španělsku zjistili že mám UC. Co je na tom zvláštní je že ji mám pouze tam a po přijezdu do čech vždy po týdnu vymizí. Co je na tom ale zvláštní že od té doby co se mi v tom španělsku projevila velmi prudce reaguje na ovocné a zeleninové šlupky a saláty, asi nejbouřlivější rekci mám na hroznové víno a rajčata. Asi týde po požití se mi objeví prudké krvavé průjmy a křeče které po týdnu či 2 zase zmizí. Vyvinula jsem si teorii že to musí způsobovat nějaké bakterrie na ovoci a zelenine a také jižní klima (po českých slupkách se mi to nestává). Je to jen moje teorie, takže nevím jestli to opravdu tak je. Bohužel doktoři mi to moc nevěří, snad časem najdu nějakého který připustí u tuhle možnost. Máte někdo podobné reakce na potraviny?
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod IBDude » 26 črc 2005, 14:21

Wildo,
podobnou zkušenost nemam, šlupky mi nijak nevadí, ale nepřeháním to s nima. Bakterie nebo postřik za tím být může, ale doktoři mě varovali před vedry. Nejezdiš do španělska třeba jen v létě? Když se dá vedro a šlupky dohromady, tak to vliv mít může. A nebo psychika? Nebývá ti tam ouzko nebo nejsi tam naopak tak šťastná, že střevo z toho blázní?

TRENER
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 01 srp 2005, 10:51

Wildo,
to je zajímavá teorie. Já jsem loňské léto strávila ve Španělsku a po 1 a půl měsíci, co jsem byla v Čechách mi zjistili UC. Taky jsem se tam živila ovocem, ale tam jsem byla uplne bez problemu. Mela jsem se tam skvele a do Cech se mi opravdu nechtelo.
Stana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stana » 01 srp 2005, 21:34

Ahoj,
asi 1,5 mesice pred tim nez mi crohna objevili, jsem travila dovolenou ve Spanelsku. Moc se mi tam libilo, psychika v pohode, akorat jsme se hodne prejidali (plna penze) - hlavne hodne zeleniny.
Ale ruzne priznaky (vcetne vysokeho CRP) jsem mela uz min rok predtim. Ale s tim Spanelskem je to zajimava nahoda.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů