Jak přibrat a je to vůbec možné????

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 26 bře 2003, 12:28

Zdravim všechny,

já mám cohna asi 16 let a taky mám s vahou strašné problémy. Teď je mi 21 let. Vymyslel jsem ovšem jeden, sice trošku pracný, ale účinný systém na přibrání. Ještě před 3 roky jsem měl 49kg se 170cm, nyní už mám 56(nif mof, ale alespoň něco). Jak jsem to udělal? Začal jsem ty tři roky pravidelně a často jíst(jedno co), večer jsem pil umělou stravu(Fresubin, Nutridrink) a 4x týdně chodil do posilovny a 3x týdně běhat. Prostě jsem své tělo namáhal a začalo ukládat drahocenou hmotu. Navíc to má výhodu, že je člověk ve formě a cítí se super. Tak se všici mějte fajn. Ahoj Petr

veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 26 bře 2003, 12:30

ahoj tak jsem tu poprvé a jsem z toho docela mimo. ctěla bych se zeptat jak to je třeba s malinama a jahodama, nebo s masem udělaným na prudko, a co sojová omáčka? přežiju to?teda spíš moje střeva. vážně je ten náš jídelníček naprd. tak zatím verunka
bett
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bett » 27 bře 2003, 14:10

ahoj tak jsem tu poprvé a jsem z toho docela mimo. ctěla bych se zeptat jak to je třeba s malinama a jahodama, nebo s masem udělaným na prudko, a co sojová omáčka? přežiju to?teda spíš moje střeva. vážně je ten náš jídelníček naprd. tak zatím verunka

Jestli to ve zdraví přežiješ nebo ne, to ti asi nikdo přesně neřekne - každému vadí neco jiného. Mě osobně vadí jahody ve větším množství, malin můžu sníst kolik chci a nic se neděje ale do sojové omáčky bych opravdu nešla. Tedy alespoň ne do té co se tváří jako sojová omáčka ale složením je to jinak ochucené magi. Neber to tragicky, časem ti jídlo po kterém ti nebude nejlépe , stejně přestane chutnat a už ti ani nepřijde, že držíš nějakou dietu.
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 28 bře 2003, 11:19

Ahoj Bett, dík za podporu tak se vrhnu do zkoušení, co budu moct a co ne. Je fakt, že když je člověku z něčeho špatně tak si to asi příště už nedá.
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 03 dub 2003, 13:05

ahoj zadala jsem NOVÉ TÉMA jak nepřibírat při MC! dík za radu :?:
Dana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dana » 04 dub 2003, 21:01

K té sojové omáčce: existuje i sojová omáčka , kde není glutasol, je vyrobená přírodní cestou z přírodních surovin. Bývá k dostání v prodejnách zdravé výživy. Používám ji do vaření a neškodí nám(klepklep), ovšem všeho s mírou a rozumem. Co se týče stravy, doporučuji knížku Crohnova choroba, ulcerozní kolitida, autor
Mudr. Pavel Kohout ,Jaroslava Pavlíčková, z edice "dieta"nakladatelství Pavla Momčilová.
beneli
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod beneli » 17 pro 2003, 20:19

to Fl.89
cau nasla jsem tvuj prispevek kde mluvis o philadelphia cream cheese, potrebuju tok koupit do receptu na dort a vubec nevim co to je, jak se to rekne cesky a tak, a primo tu Philadelphii jsem v cechach nenasla .. nevis nahodou co je tomu podpbny nebo kde to sehnat ? diky moc, muj mail je kdyztak beneli_beneli@yahoo.com
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 18 pro 2003, 13:47

Ahoj Beneli,
Reaguju na tvuj dotaz ohledne philadelpia cream cheese . Nahodou to taky znam. V podstate to je takove pomazankove maslo s ruznyma prichutema. Nejlepe to nahradis nejakym zerve, do ktereho muzes jeste namichat trochu taveneho syra.
Ahoj Andrea
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 09 úno 2004, 12:16

Ahoj lidičkové,
normálně, stal se zázrak, oslavujte, skákejte a 3 dny se radujte, páč já jsem přibrala 2 kg!! DVĚ KILA, chápete??!! To je ooooobrovskej úspěch!!!!! Trvalo mi to asi měsíc, ale je to tu, už mám 50 kg.
Ani nevím jak jsem to vlastně provedla, rozhodně jsem se nepřežírala, chuť na jídlo moc nemám, ale snažila jsem se do sebe pravidelně něco dostávat. Nechala jsem si znovu napsat fresubin, je to humus, ale asi to taky k něčemu je...
Vy, co máte stejnej problém přibrat, nevzdávejte to!! Ono to přijde, ale musí se tomu trošku pomoct.
Evik
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 12 úno 2004, 22:54

Ahoj Eviku,mám Tě.....já jsem přibrala 4 kg-můžeme to spolu oslavit,klidně:-),taky mi to dlouho trvalo,stačilo méňe se stresovat a jak říkáš,pravidelně do toho těla něco dostat,v rámci možností trošičku pocvičit,aby se ta kila ukládala správným směrem:-),místo mlíka do kafe smetanu a je to tady:-)Jen tak dál,ať je Ti pořád líp.
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 13 úno 2004, 08:58

Tak to je super, že v tom nejsu sama:o))To mě motivuje, abych se snažila dál. Zítra jdem s přítelem do pizzerie, už si dělám chutě, jenom aby to nedopadlo - a to doslova-průserem;o)
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 15 úno 2004, 13:44

:-)))Neboj Evíku,tělíčko si to hezky přebere,shodou okolností jsem včera večer byla taky v pizzerii a průser z toho žádný není:-),tak dobrou chuť
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 17 úno 2004, 09:12

Dopadlo to dobře:D
A to jsem si pěkně dovolovala, byla v tom aji brokolice, na kterou bych se jindy neodvážila ani podívat!
chika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chika » 15 bře 2004, 20:11

Já bych o jedný dietě, která něco nahodí určitě věděla! Měla jsem 167 cm,30kg a teď se držim na 48! U mě funguje hodně jídla hodně pití a hlavně nebrat prášky, i když to by se asi nemělo..Ale aspoň nehubnu
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 18 bře 2004, 08:54

Tak, to co jsem tak pracně nabírala, je zase v čudu...14 dní jsem byla jenom na Fresubinu, 3 litry denně, a už zas mám svých 47, plus zhoršená anemie, nemám teď skoro žádny železo:o(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů