jak zhubnout???

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
Fl.89
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Fl.89 » 29 dub 2003, 12:46

ahoj prozradíte mi někdo, proč nemůžeme pečené kuře, i přesto že nemám ráda kurku? a co třeba zapékané brambory, těstoviny nebo rýže nasladko, de to nebo ne? dikec Verca

Ahoj, me teda zadny z techto jidel nedela sebemensi problem, jenom brambory musi byt bez slupky.Posledni dobou muzu vsechno, vyhybam se pouze syrove zelenine, ovoci, oriskum....
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 30 dub 2003, 09:24

Ahoj, me teda zadny z techto jidel nedela sebemensi problem, jenom brambory musi byt bez slupky.Posledni dobou muzu vsechno, vyhybam se pouze syrove zelenine, ovoci, oriskum....
------------------------------------
Dík moc, někdy to zkusim. Jak dlouho máš Crohna Fl.89? Verča
Fl.89
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Fl.89 » 30 dub 2003, 12:24

To veruska:Jak dlouho mam nemoc nevim, zjistili me ji pred dvema lety , ale poprve jsem byl s timto problemem v nemocnici pred peti lety, ale tehdy si mysleli doktori ze se jedna o jinou nemoc.Ahoj
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 12 kvě 2003, 18:01

Ahoj Davi, snad si se z toho učení nezbláznil?! Mě to čeká, teda měla bych se už učit, ale... Nezapomeneš na mě s tim trikem na hubnutí? díky moc verča
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pipman » 12 kvě 2003, 18:25

Nazdarek lidi,ja pouzivam na hubnuti stopovy prvek CHROM Pikolinat od Walmarku v tabletkach (je jich 30 a stojej 50Kc -1denne) a zatim to zabira perfektne!Totalne to neutralizuje tu zravost co mam po medrolu (24-8-0).Taky se do toho snazim trochu plavat.

P.S. ted mam jet do Manesovejch lazni,nikdy sem nikde takhle nebyl,nemate nekdo nejaky zkusenosti?Jaky to tam je a tak?

kdyztak mi napiste na pipman@tiscali.cz
pavla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pavla » 13 kvě 2003, 13:43

Ahoj,zaujala me Vase diskuze na tema jak zhubnout. Mam s tim taky problem. Pred rokem mi zjistili UC, asi po pulrocnich prujmech a bolestech bricha. Sice to nebylo az tak hrozne, ale po vselijakych vysetrenich nakonec kolonoskopie a UC. Zacla jsem brat Salofalk 2-2-2-2, pak se to postupne snizovalo az na dnesni davku 1-1. Nez mi zjistili UC, tak jsem i pri prujmech nijak moc nezhubla, tak asi 2-3 kila, ale zato po zahajeni lecby jsem zacla pravidelne postupne pribirat, az jsem za necely rok pribrala 10 kilo. Jsem z toho zoufala, protoze co prijdu na kontrolu a zvazim se, mam zase o 2 kila vice. Doktorka mi tvrdi, ze z tabletek to neni, ze z nich se nepribira, ale jim stejne jako predtim, nez jsem se zacla lecit a vaha se drzela. I kdyz mam 6-leteho syna,taky jsem chtela znova otehotnet, coz mi doktorka nedoporucovala,ale nakonec souhlasila a ted jsem snad tehotna, takze problem pribirani bude pokracovat, ale snad ted prijemnym zpusobem. Pak ale musim zacit neco delat. Vzdyt se prece vsude pise, ze se pri Crohnovi a UC hubne a tim me doktorka taky vzdy utesuje, at jsem rada, ze pribiram, ze ostatni hubnou. Ahoj a mejte se. Pavla
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pipman » 13 kvě 2003, 18:26

Ahoj,zaujala me Vase diskuze na tema jak zhubnout. Mam s tim taky problem. Pred rokem mi zjistili UC, asi po pulrocnich prujmech a bolestech bricha. Sice to nebylo az tak hrozne, ale po vselijakych vysetrenich nakonec kolonoskopie a UC. Zacla jsem brat Salofalk 2-2-2-2, pak se to postupne snizovalo az na dnesni davku 1-1. Nez mi zjistili UC, tak jsem i pri prujmech nijak moc nezhubla, tak asi 2-3 kila, ale zato po zahajeni lecby jsem zacla pravidelne postupne pribirat, az jsem za necely rok pribrala 10 kilo. Jsem z toho zoufala, protoze co prijdu na kontrolu a zvazim se, mam zase o 2 kila vice. Doktorka mi tvrdi, ze z tabletek to neni, ze z nich se nepribira, ale jim stejne jako predtim, nez jsem se zacla lecit a vaha se drzela. I kdyz mam 6-leteho syna,taky jsem chtela znova otehotnet, coz mi doktorka nedoporucovala,ale nakonec souhlasila a ted jsem snad tehotna, takze problem pribirani bude pokracovat, ale snad ted prijemnym zpusobem. Pak ale musim zacit neco delat. Vzdyt se prece vsude pise, ze se pri Crohnovi a UC hubne a tim me doktorka taky vzdy utesuje, at jsem rada, ze pribiram, ze ostatni hubnou. Ahoj a mejte se. Pavla

tak v tom ma doktorka pravdu,ja si nekdy taky rikam ze sem tlustej,ale kdyz se mi to rozjede,tak najednou zhubnu treba o 20Kg a to jsem potom rad ze sem byl tak tlustej :D (ono mit 45kg pri 173cm neni nic moc),naposledy jsem zhubnul nastesti jenom 10kg 8)
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 14 kvě 2003, 19:38

Ahoj, váha je opravdu trochu problém, v mém případě to byla tedy podváha. Měla jsem i necelých 40 při 160 cm, když vidím dnes tehdejší fotky, je mi všelijak. Dnes mám svou váhu zpátky, ale stejně znejistím, pokud se někdy nějaké to kilečko ztratí. Naštěstí je brzy ypět.
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 12 čer 2003, 12:12

Já tedy nemám s váhou problémy, ale ti co mají problémy doporučuji se řídit Glykemickým indexem, protože léky které bereme (glukokortikoidy) zvyšují hladinu glykem. indexu, resp. hladinu glukozy v krvi. Potraviny s vysokým GI zvyšují ukládání a máte větší hlad.
Podívejte se na odkazy - Glykem. index.

Dejvid
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 16 čer 2003, 13:44

Ahojky všici, já si váhu jakštakš držim mám 170/68 kg. Před měsícem jsem byla v nemocnici a schodila jsem tam jen 3 kila, ale po příchodu dom jsou opět zpátky. Od nemocnice beru Pentasu, Salofalk, Imuran, Prednison,Entocort, mulťáky, Calcium a selzinek- taková menší dávka 17,5 ks denně /to mi snížili z 21,5 ks denně!!!/
Jak zhubnout opravdu nevím. Chtěla jsem sportovat,-(vrcholovej sport zakázanej,) jezdím na kole a chodím běhat za hasiče, jinak se bojím sportovat hlavně na břicho /taky podle toho vypadá =o)/ Nevím jestli mě budou bolet svaly břicha, Crohn nebo to bude od menstruace?

Přeji super den.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 16 čer 2003, 13:47

jo ještě - moje dieta je bílkovinná bezezbytková - tedy nesmím žádné ovoce a zeleninu - jenom nastrouhanou mrkev a jablko(které mi nedělá dobře-mohu ho jen v koláči nebo jinak tepelně přepracované).

Tedy žádný vláknina a můžu min. množs. tuků, nesmím bublinky,alkohol atd.

Někdy si připadám jak menší feťák co nemůže ani jíst =o)

Ale beru to s úsměvem
Co se dá dělat =o)
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 30 čer 2003, 16:39

Ahoj Mirko. Vyzkoušej si koupit v racionálce jablečné pyré a jáhly a kroupami. Je to jako přesnídávka a velice výživný.Jo a je to samozřejmě bez Emulgátorů a stabilizátorů.

Dejvid
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 25 črc 2003, 08:23

Ahoj všichni. Nemoc mám už relativně dlouho, ale zatím jsem bez operace. Když jsem si pročítala příspěvky, rozhodla jsem se, že taky napíši. Hlavně téma hubnutí mne dlouho trápilo a tak píši sem. Když mi před asi 7 lety našli CN tak mi nasadili prednison a potom jsem přibrala asi 15 kg. Hodně z toho byla voda, ale i tuky se usadili. Tenkrát jsem se na sebe naštvala a řešila to celkem radikálně - jestli někdo znáte tzv. "tukožroutskou polévku" 14 dní jsem to vydržela a pak změnila stravovací návyky. Stejně jsem si ale ještě nějaký ten rok držela váhu, se kterou jsem nebyla spokojena a tak jsem loni opět sáhla po změně a myslím, že takto se již dokážu stravovat stále - začala jsem jíst dělenou stravu. Ačkoliv dnešní "moderní" dietologové tvrdí, že tato metoda je zastaralá a nevhodná, tak já jsem díky tomu dnes spokojená. Měřím 164 a vážim cca +-45 kg. Zdá se určitě, že je to málo, ale na pohled nejsem rozhodně "anorektička" (mám asi lehkou kostru). Myslím si totiž, že tohle byla jediná dieta, která se dala skloubit s našimi již tak velkými omezeními. Jím pouze drůbeží maso a ryby, ale mě to zrovna vůbec nevadí, protože u vepřového stojím jen o panenku a u hovězího jsem na tom stejně. Ani nevím, zda se u naší diety vlastně tyto masa nezavrhují... Jediný problém, který se mi nepovedlo vyřešit je dostatek vitamínů. Nechce se mi polykat prášky - už jich mám plné zuby, ale zdá se mi, že to stejně bude jediné řešení... Už je ten příspěvek docela dlouhý, takže závěrem: DRŽÍM VŠEM PALCE, AŤ JE DOBŘE!!!
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 27 črc 2003, 19:13

Ahoj Zuzko!
uz par mesicu taky zkousim tuto dietu, a jsem s ni celkem spokojena. Teda, ne ze bych nejak hubla..:(, ale tato strava mi hlavne vyhovuje na nemoc. Nejsem po ni prejedena a je to rychle na pripravu. Jenom orestuju kousek liboveho masa (klidne i teleci a veprove), k tomu kousek zeleniny a obed je hotovy. Ted jsem jeste objevila dusenou cuketu, moc dobre!. A jsem si jista, ze kdybych si k tomu jeste dala brambory, tak budu prejedena a tlustejsi!
Andrea
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 30 črc 2003, 13:41

Ahoj Andreo!
Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tuto dietu využívá. Byla jsem docela překvapená, když psali na dietologickém serveru, že je naprosto špatná. Já mám právě tytéž pocity, jaké píšeš. Nejsem přejedená a trávím mnohem rychleji (alespoň dle mých subjektivních pocitů) a setkávám se méně častěji s nočními záchvaty bolestí, které mne trápily dost často. Jím nejenom maso, ale i samostatně brambory (teď nové s tvarohem a v zimě zapékané) a těstoviny jsou také super. Docela ti ale závidím tu zeleninu, kterou asi můžeš. Já to postupně musela vzdát i co se týče ovoce. Dělalo mi to kolize a tak si dneska dávám jen dětské přesnídávky a sem tam jahodový či banánový koktejl. Teď mne taky ještě napadlo, že kromě i různých omezení co se týče cukru a kalorií nejím hlavně pečivo. Asi pečivo (a to i celozrnné) hodně ovlivňuje tloušťku. Jednou za čas si dám housku, ale to je fakt svátek.
Když to po sobě čtu, tak je to vlastně hodně omezení najednou, ale dá se to. Mě to rozhodně vůbec nevadí. Záleží na vůli a určitě i chutích. Mnohem víc mi chybí věci, kterých jsem se musela vzdát kvůli onemocnění. Miluji například hrachovou, květákovou, čočkovou a jiné polévky, oříšky všeho druhu, čipsy, majonézové saláty a podobně.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů