jak zhubnout???

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 20 říj 2003, 11:10

Ahoj,
vsem dekuji za rady. S temi KJ no nevim nevim, vy si kazde jidlo vazite nebo jak to delat?
Uz takhle si obcas v kramech pripadam jako blbec.

Po te knizce se podivam.

Jinak si nekdy pripadam jako kulicka, ale vypadam slusne =o)
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 21 říj 2003, 07:10

Začala jsem pít koktejly z aloe na hubnutí. taťka toto pije a pije i jako já každé ráno gel z aloe a je nám dobře. Taťka měl totiž po antibiotikách porušenou mikroflóru střev. Tak mu bylo taky pěkně blbě.
Tak se léčíme oba. =o)
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 28 říj 2003, 20:14

Ahoj,
vsem dekuji za rady. S temi KJ no nevim nevim, vy si kazde jidlo vazite nebo jak to delat?
Uz takhle si obcas v kramech pripadam jako blbec.

Po te knizce se podivam.

Jinak si nekdy pripadam jako kulicka, ale vypadam slusne =o)



Mirko, je to fakt, že je, svým způsobem, člověk otrokem váhy, ale po 14dnech si na to zvykne. S přítelem to takhle děláme již měsíc, je fakt, že ten kdo to počítá a váží nám obou su já, ale dá se to. Vážím vše co vařím. Cokoliv dám do úst vážím a počítám. Teď už si dovolim říct, že mám jistý odhad a mohu si dovolit dát něco i venku ( kde nemám váhu). :-) Nikomu to nevnucuji. Člověk jen musí vytrvat a když se to vezme, je to na celý život. Docela ti závidím, že ti ty koktejly nedělají zle. Přeju ti, aby ti pomohly a neudělaly neplechu ve střevech.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 13 lis 2003, 08:06

Ahoj, tak uz ten koktejl par dni piju. Dopoledne nemam hlad. vcera jsem taky nepila a do 11 jsem vydrzela. Nekdy i kdyz to vypiju, hlad nemam, ale chybi mi pocit toho jidla, ze nic nejim, je to jako mor. ale nesmim moc zrat.
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 20 lis 2003, 18:30

Ahoj Mirko. Konzultovala jsi to s lékařem?? Docela by mě zajímalo, jaký názor na to má. Držím ti pěsti, ať ti to pomůže ( zhubnout ), ale ať ti to nerozhází střeva.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 21 lis 2003, 09:18

Nekonzultovala. S moji lekarkou se posledni dobou neda mluvit. Vubec se mi k ni nechce. Byla jsem se zeptat na nejake veci a velmi me odmitlal, proste co vlastne chci.

hruza nevim co mam delat.
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 24 lis 2003, 21:18

Mirko, asi se špatně vyspala. Ale nebud z toho špatná, mě se to už stalo několikrát. Ale asi bys ty kokteily měla s nějakým gastroenterologem konzultovat. Přece jen, aby ti to neublížilo. Ale je to jen na tobě. Nikdo nemá právo ti diktoval, co máš a co ne.
Lůca71
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lůca71 » 03 led 2004, 15:34

No myslím, že si vystihla i můj problém a asi i dalších. Mě se to zatím nedaří. Beru Medrol a Imuran takže je to asi i tím ale stejně se těch pár kil nemužu zbavit. Sport sem musela uplně vynechat zkoušela jsem jógu, plavání a spinning ale po všem mi je druhý den hrozně šoulf. Na mou otátku který sport by pro mě byl vhodný se na mě doktor s važnou tvaří podíval a řekl že mám začít hrát šachy. No ale nemám mu to za zlé jinak je super. Zkusim ješte posilovnu ale na břicho stejně posilovat nemůžu, takže se můj problém neřeší. Máte někdo s něčím zkušenosti co pomáhá a neškodí. Budu vám vděčná, mějte se Jana



Ahojky Jaňulko,to by mě asi opravdu zabilo, kdybych nemohla sportovat. Mě Crohna zjistili před víc než měsícem a samozřejmě mi někteří doktoři nedoporučili sport a jiní jo. Navíc se hlásím na Fakultu Sportovních studií v Brně, a kašlu jim na tento zákaz. Je fakt že jsem teď měsíc ležela jen v posteli a za měsíc mám přijímačky ale du do toho! Třeba mi to i pomůže.Já beru zatím Asacol(4x2/den po 6ti hod.+ Ascorutin+ vitaminy) tak to asi není tak hrozný,jen jsu pořád unavená. Do toho zkouším jídla které můžu a které ne, tak nemůžu říct jestli mi sport škodí nebo ne, ale po psychické stránce mi rozhodně svědčí. (nejste někdo z Brna nebo z Břeclavi, že bysme si dali sraz???)
Veruska

Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 12 led 2004, 16:56

Zdravím všechny, hlavně Mirku.
Už jsem si koupil to Aloe (promiň, že ne přes tebe), ale jak tak jsem pročítal tímto tématem, tak jsi psala o gelu z Aloe.
Jak to tak vypadá, tak ho budu potřebovat.
Já, kterej mám podváhu nebo spíše měl jsem ji, tak jsem za vánoce přibral 9 kg a to jsem nijak nejedl.
Myslím že to bude z Imuranu, který mi doktor nasadil před vánoci a ještě mi zvýšil dávku.

Dejvid
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 13 led 2004, 09:31

Ahojky Dejvide,
to neva.
Doufám, že ti to pomůže. k tomu Imuranu bych to přikládala, protože se po něm přibírá. I já jsem přibrala. Beru ho pořád. A taky přes léto jsem měla Prednison, to jsem taky po něm přibrala. Ono to vše tak nějak dohromady pěknej .... Tak se drž

čauky M.
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 29 led 2004, 16:53

To máš pravdu, není nad Entocort. Mám teď hrozně žravou.

Dejvid
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 01 úno 2004, 14:16

Ahoj lidičky!
Nedávno jsem se dívala na jeden dokument BBC o Atkinsnově dietě. Já se s Crohnem různým dietám samozdřejmě vyhýbám, protože všechny jsou hrozně omezující a nejspíš bych umřela hlady. Ale Atkinsnova dieta mě dost zaujala. Hlavně to nebyla vyložená propagace, spíš vzkum proč to funguje. Jde o to, že se může hlavně maso, ovoce a zelenina. Nesmí se sladké a uhlohydráty(chleba a ostatní obilné výrobky). Samozdřejmě to nemůže všem crohňákům vyhovovat, ale maso je nám vyloženě doporučováno, a dušenou zeleninu taky většina lidí, může , ne? (třeba cuketa je super). Dělali různé výzkumy a opravdu to funguje. Taky je super, že se může jíst, kdy člověk chce a nemusí hladovět. Já osobně už přílohy skoro nejím (a je mi pak líp), těstoviny taky málo, takže stačí vynechat chleba na snídani a to 1 slazené kafe denně... Jinak vtip té diety je v tom, že maso zahání hlad, proto člověk hubne. Myslím, že pokud někdo má nadváhu a opravdu mu na tom záleží - a samozdřejmě může trochu té zeleniny, by si na tuhle dietu mohl v pohodě zvyknout.
Přeju hodně štěstí!
Andrea
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 05 úno 2004, 19:57

Andry, mohla bys mi poslat více informací o té Atkinsnově dietě? Docela mě to zaujalo. Díky
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 06 úno 2004, 19:17

Ahoj Kethy,
ja nevim uplne presne co se muze a co ne, v tom dokumentu slo spise o to, proc to funguje. Ale hlavni je, ze nesmis jist uhlohydraty (obiloviny-chleba, testoviny... nevim jestli to je i v ryzi nebo bramborach) a cukry, taky sladke ovoce. Muze se maso, i jakkoliv tucne (ale to mi pripada dost zbytecne), mlecne vyrobky - i smetana nebo zmrzlina, a zelenina. Muze se jist v jakemkoliv mnozstvi, aby clovek nemel pocit hladu - ne se prejidat. Ale pro vice informaci by bylo lepsi si sehnat nejakou knizku.
Mej se hezky, Andrea
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 13 úno 2004, 18:11

Andry, mám pozit, že jsem už něco o tom četla, ale nejsem si jistá, jak to tam bylo. Každopádně by to nemuselo být špatné, protože su "masožravec". A to doslova a do písmena. No uvidíme. Pokusím se na to podívat a kdyžtak dám vědět. Měj se zatím fajn a dík, žes napsala.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů