jak zhubnout???

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

jak zhubnout???

Příspěvekod veruska » 03 dub 2003, 12:58

pomůže mi někdo jak dodržet naši dietu a nepřibírat? podle jídelníčku mé doktorky je to těžký. dík moc za odpověď. veruska
honzik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod honzik » 04 dub 2003, 13:48

No myslím, že si vystihla i můj problém a asi i dalších. Mě se to zatím nedaří. Beru Medrol a Imuran takže je to asi i tím ale stejně se těch pár kil nemužu zbavit. Sport sem musela uplně vynechat zkoušela jsem jógu, plavání a spinning ale po všem mi je druhý den hrozně šoulf. Na mou otátku který sport by pro mě byl vhodný se na mě doktor s važnou tvaří podíval a řekl že mám začít hrát šachy. No ale nemám mu to za zlé jinak je super. Zkusim ješte posilovnu ale na břicho stejně posilovat nemůžu, takže se můj problém neřeší. Máte někdo s něčím zkušenosti co pomáhá a neškodí. Budu vám vděčná, mějte se Jana
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 04 dub 2003, 17:41

Čau, tak to máte s tím sportem špatné. Já teď zrovna mám moc práce a učení, ale jinak , třeba o prázdninách, sportuji úplně všude, cokoliv.....Mám i takovej určitý plán na hubnutí, kdyby náhodou.

Dejvid
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 07 dub 2003, 07:42

Čau, tak to máte s tím sportem špatné. Já teď zrovna mám moc práce a učení, ale jinak , třeba o prázdninách, sportuji úplně všude, cokoliv.....Mám i takovej určitý plán na hubnutí, kdyby náhodou.

Dejvid


Tak ten plán by mě hodně zajímal. Jestli budes mít čas tak ho sem napiš. Verca
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 07 dub 2003, 16:05

No myslím, že si vystihla i můj problém a asi i dalších. Mě se to zatím nedaří. Beru Medrol a Imuran takže je to asi i tím ale stejně se těch pár kil nemužu zbavit. Sport sem musela uplně vynechat zkoušela jsem jógu, plavání a spinning ale po všem mi je druhý den hrozně šoulf. Na mou otátku který sport by pro mě byl vhodný se na mě doktor s važnou tvaří podíval a řekl že mám začít hrát šachy. No ale nemám mu to za zlé jinak je super. Zkusim ješte posilovnu ale na břicho stejně posilovat nemůžu, takže se můj problém neřeší. Máte někdo s něčím zkušenosti co pomáhá a neškodí. Budu vám vděčná, mějte se Jana



Ahojky Jaňulko,to by mě asi opravdu zabilo, kdybych nemohla sportovat. Mě Crohna zjistili před víc než měsícem a samozřejmě mi někteří doktoři nedoporučili sport a jiní jo. Navíc se hlásím na Fakultu Sportovních studií v Brně, a kašlu jim na tento zákaz. Je fakt že jsem teď měsíc ležela jen v posteli a za měsíc mám přijímačky ale du do toho! Třeba mi to i pomůže.Já beru zatím Asacol(4x2/den po 6ti hod.+ Ascorutin+ vitaminy) tak to asi není tak hrozný,jen jsu pořád unavená. Do toho zkouším jídla které můžu a které ne, tak nemůžu říct jestli mi sport škodí nebo ne, ale po psychické stránce mi rozhodně svědčí. (nejste někdo z Brna nebo z Břeclavi, že bysme si dali sraz???)
Veruska
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 07 dub 2003, 19:41

Až budu mít trošku více čásku tak hned napíši. Teď mám hrozně zápočtových testů a práce.

Dejvid
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 08 dub 2003, 11:11

díky ses hodnej Davi. Tak to všechno a hlavně v pohodě bez stresu zmákni!!! verca
honzik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod honzik » 08 dub 2003, 16:08

No to je super že můžeš dělat všechno. Ja nevím čím to je, že mě to nesvědčí. No ale nevzdam to a až bude lepe tak to zase zkusím. Držím palce na přijímačky když budeš mít tu vůli tak to tělo snad protestovat nebude. I když u nás je všechno den ode dne jiné. To zjistíš. Hodně štěstí.
A jinak mě taky samozřejmě zajímí plán na hubnutí. Mějte se všichni. Jana
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 09 dub 2003, 09:06

Dík za podporu Jani, tu budu 100% potřebovat. určitě napíšu jak to dopadlo a jak mi bylo. Přeju Tobě a všem s Crohnem uzdravení, nebo aspoň nekonečnou klidovou fázi. Verca
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 10 dub 2003, 20:35

Taky přeji všem remisi a ještě se mi připomeňte, abych na Vás nezapomněl.

Dejvid
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 12 dub 2003, 22:41

Zdravím vás všechny.Podle vzkazů soudím, že vás Crohn postihl ve studentském věku. Já měla štěstí, v době, než přišli na to, co mi vlastně je, jsem stihla odrodit dvě děti. Teď jsem po dvou operacích a ťukám - je mi už 4 roky dobře. Dokonce jsem i naplno v práci. Překonala jsem i problémy s váhou - vypadala jsem jak z koncentráku 39 kg živé váhy. Jsem bez léků a věřím, že klidová fáze bude nekonečná. Neztrácejte naději, držím palce.
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 16 dub 2003, 17:50

docela Ti závidím Danko, já nemám žádný tedy relaps, ale ty léky co beru to nejsou zrovna nějaké vitamíny.

Dejvid
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 17 dub 2003, 13:56

ahoj Davi, držim Ti palce ať máš nekonečnou remisi a ať se už brzo zbavíš těch humusů, kterým doktoři říkaj prášky. Verča
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 18 dub 2003, 15:58

Moc dikis, ten humus je ale nutný.

Dejvid
veruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veruska » 29 dub 2003, 10:47

ahoj prozradíte mi někdo, proč nemůžeme pečené kuře, i přesto že nemám ráda kurku? a co třeba zapékané brambory, těstoviny nebo rýže nasladko, de to nebo ne? dikec Verca

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů