Pozdrav a přání

Weby, blogy, Facebook, Twitter - poučení i zábava, komunikace a propojení
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Thomastik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav a přání

Příspěvekod Thomastik » 07 bře 2011, 22:04

Drazí "Crohnometři", rád bych Vás tímto co nejsrdečněji pozdravil a popřál nám všem, kdož s touto velmi málo vyzpitatelnou a zákeřnou obludou žijeme, co neméně obtíží, co nejvíce nejen duchovního klidu a co nejméně komplikací. Žiji s touto nemocí mnoho let ale korektně zdiagnostikována a potvrzena jest až loňského roku, zlvládám to celé tak nějak střídavě, protože kromě této "zábavky" jsem zrakově postižený a v současnosti řeším pracovní uplatnění - logicky, práci z domova, kterou prozatím jakous takous mám ale valem jí ubývá. Zůstávám ovšem optimistou, v současnosti mi byla nabídnuta biologická léčba a věřím, kromě víry v Pánaboha, že přinese kýžený výsledek. Totéž přeji všem Vám ostatním a také co nejméně obtíží s touto mnohdy nezvladatelnou nemocí. Jan :)
Marketa_Stara
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marketa_Stara » 29 bře 2011, 08:55

Já sem založila na facebooku skupinu - http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 24698&ap=1 jmenuje se Lidi - Crohnova choroba nebo ulcerozní kolitida, kdo je na facebooku a má tyto nemoce, ať se přidá, díky.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host