CT 2 porad diagnoza dnes v 17,35

Weby, blogy, Facebook, Twitter - poučení i zábava, komunikace a propojení
Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hm13 » 13 led 2007, 21:28

pro Pavlínu - odkaz funguje teď jsem na to koukal.

pro všechny

Pro některý příspěvky platí přísloví, že sytej hladovýmu nevěří. Ty dámy z reportáže neznám, ale věřim jim, nevim proč by svůj problém nafukovaly. Tak jak neexistuje jedna dieta na MC, protože každýmu vadí něco jiného tak je průběh MC u každýho jinej. Já ho mám 2 roky a už mám za sebou operaci, stomii a zase operaci a alergický reakce na imuran a pentasu. Takže když je Vám fajn tak buďte rádi a neposuzujte průběh MC u ostatních jen podle sebe.
Ludas76
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Ludas76 » 15 led 2007, 08:05

Ahoj, podařilo se mi pořad Diagnóza (ohledně Crohnu) stáhnout ze stránek ČT. Pokud tedy chcete mít tento dokument v počítači na disku a nebýt odkázáni na on-line stahování, dokument je k dispozici zde:

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/72977 ... .73MB.html

Pokud by jste měli problémy s přehráním nebo stahováním, napište mi, rád poradím.

Ludas:-)
jira
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod jira » 15 led 2007, 18:30

[Čauky všichni,po dlouhé době jsem zase tady-byla jsem na resekci střeva vzali vše nemocné tak doufám,že vydržím aspoň 5 let bez,jako před tím.Pořad v telce se mi líbil jsem ráda že je to veřejné téma-jinak mám 4 letého syna a těhotenství se dalo zvládnout,ale porod vše zhoršil-lepší císař než klasický porod. mám dotaz jak jste měli vycházky při PN,mám jen 4hod/den a skoro se nedostanu ven,prý můžou být neomezené tak poraďte.Díky
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 17 led 2007, 17:43

Ludas 76:máš u mě jedno velké díky.Strašně moc jsi mi pomohl,konečně jsem taktéž zhlédla tento dokument.Moc děkuju!!!!!!!!!Přeji hodně moc sil všem!
MKo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod MKo » 02 úno 2007, 15:38

Skor ako som narazil linku od Ludas76, som trosku vyzvedal v CT ci bude relacia opakovana a dnes mi mimo ine napisali:

"Crohnova choroba je zařazena na 5.3.2007 čT2, v 15:35. "
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 21 úno 2007, 08:51

Tak trochu souhlasim s Chasim, mela jsem z te reportaze podobny pocit, proste prevazovalo to negativni... a i vyber tech pani asi nebyl zrovna nejstastnejsi... ta mlada byla moc sympaticka, ale opravdu melo byt zdurazneno, ze ma opravdu tezkou formu a je to trochu extrem, ale brala to moc statecne... a ta druha mne vylozene stvala, proste se potrebovala na verejnosti politovat a vykecat... ja jsem po jedne operaci a taky jsem si asi rok uzila fakt hruzy, ale po operaci ted uz dva roky ziju tak, ze o nejakem Crohnovi skoro vubec nevim... ano, je to blba nemoc, jsou dobra obdobi a blba obdobi, ale proc bych tim mela nekoho strasit nebo nechavat se litovat, nechapu... :(

Jinak samozrejme to, ze se o Crohnovi mluvi, vitam a za reportaz dekuju, jen si proste myslim ze nebyla uplne o tom, o cem by mela byt... Jak tu nekdo psal, byt nekdo, kdo o te nemoci nic nevi, po shlednuti te reportaze bych si myslela, ze lidi s MC jsou proste odepsani a muzou doma akorat tak zalivat kyticky a drbat pejska na brise...bylo by potreba udelat to trochu pestreji, promluvit s vice lidma, ukazat treba ty co ted ziji bez problemu a aktivne, samozrejme s vedomim, ze ta nemoc se muze zase zhorsit... ja osobne mam treba problem s tim vysvelit lidem v okoli, ze ta nemoc je opravdu na porad a ze mam dobre dny a spatne dny, dokonce i v rodine to berou nekteri tak, ze je to neco, co je za mnou a hotovo, nechapou, ze si opravdu nevymyslim, ze jsem unavena, bez nalady, ze na to mam holt nekdy narok, ze ne vzdy je mi dobre...
Mira
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mira » 26 úno 2007, 19:19

Tak trochu souhlasim s Chasim, mela jsem z te reportaze podobny pocit, proste prevazovalo to negativni... a i vyber tech pani asi nebyl zrovna nejstastnejsi... ta mlada byla moc sympaticka, ale opravdu melo byt zdurazneno, ze ma opravdu tezkou formu a je to trochu extrem, ale brala to moc statecne... a ta druha mne vylozene stvala, proste se potrebovala na verejnosti politovat a vykecat... ja jsem po jedne operaci a taky jsem si asi rok uzila fakt hruzy, ale po operaci ted uz dva roky ziju tak, ze o nejakem Crohnovi skoro vubec nevim... ano, je to blba nemoc, jsou dobra obdobi a blba obdobi, ale proc bych tim mela nekoho strasit nebo nechavat se litovat, nechapu... :(

Jinak samozrejme to, ze se o Crohnovi mluvi, vitam a za reportaz dekuju, jen si proste myslim ze nebyla uplne o tom, o cem by mela byt... Jak tu nekdo psal, byt nekdo, kdo o te nemoci nic nevi, po shlednuti te reportaze bych si myslela, ze lidi s MC jsou proste odepsani a muzou doma akorat tak zalivat kyticky a drbat pejska na brise...bylo by potreba udelat to trochu pestreji, promluvit s vice lidma, ukazat treba ty co ted ziji bez problemu a aktivne, samozrejme s vedomim, ze ta nemoc se muze zase zhorsit... ja osobne mam treba problem s tim vysvelit lidem v okoli, ze ta nemoc je opravdu na porad a ze mam dobre dny a spatne dny, dokonce i v rodine to berou nekteri tak, ze je to neco, co je za mnou a hotovo, nechapou, ze si opravdu nevymyslim, ze jsem unavena, bez nalady, ze na to mam holt nekdy narok, ze ne vzdy je mi dobre...

Mira
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mira » 26 úno 2007, 19:22

Jo jo crohni presne tak, 100% s tebou souhlasím!!!!!! a takltéž souhlasím s katkou. tu reportáž na nove sem nevidela, ale slyšela sem o ní a práve první, co me napadlo bylo, že sláva sláva, konecne se o tom zacíná mluvit a treba už se zacne i neco dít....kéž by, protože sem neustále na madrolu a hlavu mám jak hydrocefalus :) už sou mi malý všechny cepice, takže díky bohu, že nemrzne :))))))) no a chasi, já myslim, žýe docela záleží na tom s jakými informacními znalostmi clovek na tu reportáž kouká a podle toho se pak odvíhí jeho interpretace toho, co tam videl. jakože naprostý laik si rekne, ježiši marjááá, tihle lidi sou chudáci úplne odepsaní a jde si sníst svacinu s tím, že slovní spojení Crohnova nemoc se mu vyparí z hlavy pri otevrení lednicky. pak sou lidi, kterí o tom už nepatrne slyšeli a mají treba ve svým okolí nekoho, kdo je nemocnej a ti vedí, že muže být hur a líp a vidí obe strányk veci... takže tak no. a je pravda, že kdyby v televizi rekli, že MC je to a to, ale dá se to tvládnout levou zadní, tak by ta reportáž byla asi tak na dve veci...holt nejaká ta dramaticnost musí být... každopádne my sami nejlíp víme, jaký to je a není žít s temahla pitomejma chorobama, takže pro nás je z tý reportáže duležitý fakt jen to, že se zase spolecnost mírne posunula nekam dál a zacala o tomhle mluvit,což je víc než duležiítý pro další vývoj situace hlavne v té oblasti lécení...tot muj názor, checht!!!!

crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 28 úno 2007, 09:27

Včera prý taky bylo něco pro nás zajímavý - náhrada konečníku tenkým střevem. Jsem to neviděla:-( Neuměl by to sem zase někdo dát ke stažení, prosím?
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 28 úno 2007, 10:04

andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 01 bře 2007, 08:30

Tak jsem právě zhlédla pořad o přišití tenkého střeva na konečník. jako bych viděla sama sebe. Přesně tímto jsem sio prošla i já, akorát u mě ty boje s UC trvaly 10 let. A taky vývod jsem měla jen 10 týdnú..naštěstí..ale jinak musím souhlasit s pacienty z tohoto pořadu..po operaci se z nás stali zase lidé, kteří mohou žít plnohodnotný život.
Kacula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kacula » 08 bře 2007, 22:10

Ahoj, prave jsem koukla na ten porad a docela me to uklidnilo.mam UC a taky mi selhava veskera medikamentozni lecba.Doktorka mi doporucuje kolektomii.Nemusim se toho teda bat?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti