Just a Nahrin

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mihava
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Just a Nahrin

Příspěvekod mihava » 15 dub 2013, 11:52

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda máte někdo s Crohnem zkušenosti s výrobky společnosti Just a Nahrin a co by jste mi případně doporučili užívat?
Mám Crohnovu chorobu od r.2007 ze začátku mírnější formu, v r.2009 se mi stav začal mírně zhoršovat, až jsem měla v jednom místě na terminálním ileu hodně zúžené střevo a okolo hnisavý absces a v 9/2012 jsem byla na resekci terminálního ilea- Vzali mi celkem 40 cm střeva, včetně přechodu do tlustého. Po operaci jsem byla absolutně v pohodě, musím to zaklepat i nyní je mi fajn, i když už došlo k znovu vzplanutí choroby-okolo operovaného místa se mi vytvořilo asi 15 vřídků, v současné době beru imuran a vasosan. Kvůli odstranění terminálního ilea, kde se prý vstřebává vitamin B12, při jehož nedostatku se nevstřebává dostatečně železo, došlo u mě k anémii. Chodila jsem na ifnůrze železa(venofer) a nyní užívám Aktiferin, chodím na injekce B12 a hodnoty se upravili.
Takže by mě zajímalo zda-li máte někdo obdobné obtíže a jestli někdo užíváte nějaké výrobky od výše uvedených spol. ?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host