lecitele

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

lecitele

Příspěvekod wendy » 17 bře 2007, 21:37

Ahojky, chtela bych se zeptat, zda mete nejake zkusenosti s lecitelame, Ja zacala jezdit do Olomouce k tzv. maserovi- teda lidi mu tak rikaji, on to o sobe netvrdi. Nebo co kapky NADEJE, pouzivate to nekdo, nebo bilnkove caje od lecitele a lisovane bilinky ???
martinique
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod martinique » 19 bře 2007, 14:28

Ahoj Wendy! Já chodím už pře púl roku k léčiteli a už tak 2 až 3 měsíce se cítím jako úplně zdravá. Dokonce se mi podařilo v lednu napodruhé vysadit kortikoidy. Na druhou stranu ale pořád beru asacol,pentasu a imuran....ale pan lečitel je vybornej,dělá něco jako akupresuru,ale nevím, jak přesně se ta metoda jmenuje..taky mam od nej bylinky, masticky...chodim tam každý týden a pomáhá mi to i psychicky. Ještě k tomu jsem si koupila Mutaflor a Lepicol, dietu nedržím žádnou.....Až vysadím imuran, tak pak poznám, jestli jsem schopná tu nemoc zvládnout jen pomocí alternativní medicíny..
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 20 bře 2007, 11:49

teda tak to je docela dobre a smim se zeptat odkud jsi a kolik te ten lecitel stoji?
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 20 bře 2007, 21:47

marti fakt jo, ja sem totiz dostala od jedne kocky kontakt na nakou lecitelku, ale ja tomu neverim, kazdopadne ta slecna ma problemy se srdcem, latentni tetanii a tak vselijaka nemuze si to vynachvalit, takze sem o taam zacala uvazovat...a tys me jeste vice presvecila, ze bych to mela zkusit..jinak mutaflor beru take a super a ted sem zacala jeste s rakytnikovou kurou.tabletky stoji pres 1000. nevimn, jesi muzu pozorovat nejake zmeny, ale uz asi 3 tydny neberu kortikoidy a zatim no prolemo...navic mam pocit, ze ten rakyt..nik me zbavil migreny...asi na tech bylinkach fakt neco bude
martinique
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod martinique » 25 bře 2007, 14:19

Ahoj holky,já jezdím do Marianského údolí, je to kousek od Olomouce. Ty jezdis Wendy taky do Olomouce, ze? Jestli nechodime k tomu stejnemu!!! Jsem fakt spokojena. Já jsem nikdy nebyla na nejake lecitelstvi, ale pokud jde o akupresuru, bylinky a masaze,tak tomu ja verim. To je super, Baru, ze se Ti podarilo ty kortikoidy vysadit..Beres taky imunosupresiva? A co je to za specialni kuru, o ktere pises?
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 26 bře 2007, 09:16

Nechci strašit, ale pozor na vysazování lékú. Sama jsem si něčím podobným prošla, taky jsem chodila k léčiteli a dokonce i k čarodějnici. Byla jsem v té době na Prednisonu, Imuranu a Asacolu. Vysadili jsme Prednison a nic se nestalo..tak jsem si myslela že je to OK a že alternativní léčba zabírá. Dokonce i po vysazení Imuranu jsem byla dost dlouho OK, ale pak to byla hrúza..prújmy, krev, nemocnice....operace. Po vysazení Prednisonu totiž celý stav držel Imuran (při jehož braní se stejně má postupně prednison vysadit, nebo Imuran ho zcela zastoupí a je lepší. A po vysazení Imuranu, tento ještě až 3 měsíce zústává v těle a tak má člověk slepou dúvěru v to že to jde i bez něho, ale bohužel pak se to většinou zvrtne a UC nebo Cron se ukáže v celé své kráse.
Takže pozor na vysazování, třeba Vám to skutečně vyjde a pomúže alternativní léčba ale taky třeba ne..
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 26 bře 2007, 14:09

a kdo rika, ze nemuzu brat leky a pritom chodit k leciteli?
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 26 bře 2007, 14:42

To martinka: no mamk anekde vycetla, ze nejaky baby mely UC a pomohl jim rakytnik. tak mi donesla jakesi tobolky a cajik. beru to uz 14 dni a super pogoda. nemam problemy a sem cupr jak driv!
to andrea: no divej, minule sem vysadicla medrol a uz po par dnesch sem zacla met problemy. ted sem mesic bez kortikoidu a pohoda...zatim-tukam na co vsechno se da!!! jakoze verim, ze ty leky nejaky cas po vysazeni v tele zustavaji, to vidim i na tom, ze muj ksicht je furt o nakej ten cm vetsi, nez je norma :) ale jak rikam, minule sem ani nestihla splasknout a uz sem byla na kortikoidech znova... pentasu beru furt, te se vzdat nehodlam :) to je zaroven i reakce na wendy...jasny a leky a bylinky spolecne - proc ne. je emi jasny, ze bez leku bych to nezvladla a ani to nehodlam pokoouset!!! ale neco jinyho je klasicka pentassa a spol a a neco jinyho k tomuhle jeste kortikoidy ze... a teda mezi nama..ja osobne ty kortikoidy klidne nahradim nakou bylinkou!!!! JO!
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 27 bře 2007, 07:24

Ten múj příspěvek nebyl psán aby vás naštval. je to jen moje zkušenost, a bohužel špatná. Jinak bylinky a léky dohromady už používám několik let a jsem spokojená, na bylinky nedám dopustit..já jen chtěla varovat před unáhleným optimismem při vysazení lékú. Jinak jsem samoržejmě pro, čím méně těch chemickej potvor tím lépe
martinique
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod martinique » 01 dub 2007, 12:59

ahoj andrejko! Vsak já imuran zatim nevysazuju, a pokud ho vysadim, tak pod dohledem lekaru. Vím, že s tím byvají problemu...vis vubec o nekom, komu se ho podartilo vysadit a byl v pohode? Já začinam mit pocit, že prostě bez imuranu to nejde...i muj doktor me upozornoval, jaky muže mit vysazeni nasledky...A Tobe ho po te operaci znovu nasadili???
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 01 dub 2007, 17:07

to martinique: Mne imuran vysadili a v pohode. A ted bych kecala, ale ani si nevybavuju, ze by mi ho vysazovali postupne jako kortikoidy. Ale mam pocit, ze kazdej doktor preferuje neco jinyho - ja rovnou rekla, ze kortikoidy nechci a ze mam pocit, ze po imuranu taky tloustnu, jestli bych nemohla brat zase jen Pentasu. A tak tomu je uz pres rok..
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 02 dub 2007, 10:54

Imuran mi vysadily už před operací, začali mi blbnout krevní testy, měla jsem špatnou hodnotu bílých krvinek..moc nízkou..Imuran se vysadil ze dne na den. prednison jsme vysazovali postupně, ale teï po operacích neberu už skoro rok nic (14.4. to bude rok co mě operovali)
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 02 dub 2007, 13:27

Andrej, koukam, ze mam obe "vyroci" - ja to budu mit 6. 4. dva roky od operace :-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti