Aleo

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Aleo

Příspěvekod Pavlína » 17 led 2007, 17:53

Lidičky,potřebovala bych info k přípravkům Aleo.Nedávno jsem si koupila šťávu z aloe,kterou jsem měla užívat ráno na lačno stála do 100kč.Nyní užívám mnohem dražší šťávičku,taktéž z Aleo a ta mě stála 670,-kč.Užívání je 2-3lžíce během dne.Já užívám jen jednu a to teprve 2 dny,ale pozoruji,že mám dosti průjmy právě po užívání této šťávy.Je to normální,máte někdo podobnou zkušenost?Poradíte mi někdo prosím?Děkuji a přeji mnoho sil všem!!!
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 17 led 2007, 18:00

Sluníčka omlouvám se za ten podstatný překlep,spěchám:-)Samozřejmě téma se nazývá ALOE!Omlouvám se,to je trapas,no snad mě chápete?!:-)
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 17 led 2007, 18:49

Pavli, ja sem nejdriv zkouosela alveo a pak mamka vycetla, ze nejlepsi je stava z listu aloe a nebo aloe gel...takze mi tu sstavu koupila..stala taky kolem 700-800 je toho litr a redi se zicka s vodou..piju to vecer po jidle, protoze na lacno je to teda kaskaderstvi.kvuli tomu prujmu..no a ucinky..asi jo, asi to ma neco do sebe, ale kdyz mas relaps jak hrom, tak ti nepomuze ani svecena..kazdopadne jako prevence na remissi, si myslim, ze dobry, tzakze me tak napada, ze mam jeste jednu nerozdelanou flasku ve spajzu, kterou sem prave z duvodu kortikoidu a jinych chuju nechala v zapomneni, cili ted, kdyz je nepatrnbe lepe, asi ji opet nacnu :)
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 17 led 2007, 18:52

jo jinak jeste takova drobnost...jakoze ta stava, co stala do 100 je podle me na dve vecci...muisi tym byt nejaky konkretni pomer toho aloe..ted nechci kecart, ale myslim, mze v tech stavach by melo byt neco kolem 70% a v tom gelu 90% proste cim vic, tim lip..jesi by nebylo lepsi zvykat rovnou tu rostlinku... :)
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 25 led 2007, 19:12

Baru děkuju moc za info,jsi zlatíčko.Přeji moc štěstíčka:-))

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů