Tibetská houba-Crohn?

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
majlan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tibetská houba-Crohn?

Příspěvekod majlan » 15 dub 2005, 01:53

Doslechl jsem se o tzv.Tibetské (kefírové)houbě,rád bych věděl jestli někdo s ní má jakékoli zkušenosti a je li vhodná nebo prospěšná při Crohnově nemoci.Děkuji Milan
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 15 dub 2005, 11:18

ahoj Milane,
kefírovou houbu mám doma. Strasne me to baví pěstovat, ale ten kefír nemůžu:) Nemůžu totiž žádné mléčné výrobky. Manželovi to ale moc chutná, v podstatě je to normální kefír, ale trochu je cítit po kvasnicích. Teď momentálně řeším problém co s ní, protože se mi dost rozmnožila. Tak jestli někdo má zájem, ráda daruju (Olomouc). Jinak si myslím, že je to určitě zdravé, ale mě to dost prohání a nemám odvahu to zkoušet dál.
Andrea
pejsek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pejsek » 19 dub 2005, 15:57

O houbicku bych zajem mel, ale jsem z Prahy...
ahoj Milane,
kefírovou houbu mám doma. Strasne me to baví pěstovat, ale ten kefír nemůžu:) Nemůžu totiž žádné mléčné výrobky. Manželovi to ale moc chutná, v podstatě je to normální kefír, ale trochu je cítit po kvasnicích. Teď momentálně řeším problém co s ní, protože se mi dost rozmnožila. Tak jestli někdo má zájem, ráda daruju (Olomouc). Jinak si myslím, že je to určitě zdravé, ale mě to dost prohání a nemám odvahu to zkoušet dál.
Andrea


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti