PŘEČTI a vyzkoušej.....

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

PŘEČTI a vyzkoušej.....

Příspěvekod Jitka » 11 srp 2014, 20:33

V zimě jsem si přečetla se zájmem knížku od MUDr. Erbena: Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo. Fantastické, jak jednoduché!!!!
Já sama mám Crohna v tl. střevu přes 30let s výkyvy dobrých a horších časů...., takže čtu vše, co by mi mohlo pomoci a ulevit :-).
Velice zjednodušeně: tělo si neustále vyrábí toxin homocystein, který má ihned spotřebovávat pro "transport" potřebných látek z potravy přes krev do těla. Jenže díky dnešní "chemické" stravě, mála pohybu a malé konzumaci zeleniny, atd.atd. ho neodbourává všechen, ale část zůstává v těle, čímž se neustále tělo zatoxikovává..... a z toho vznikají různé "civilizační nemoci" orgánu, který je nejvíc oslaben...
Stačí málo pro nápravu a prevenci: dostatek kyseliny listové a B6 a B12 SPOLEČNĚ užívat. Já sama jsem to na sobě aplikovala přes 3 měsíce, je fakt, že jsem byla (a dodnes jsem - ťukyťuk :-)) s nemocí v klidu, ale navíc se cítím plná energie, optimismu....
Všem doporučuji si tuto knížku přečíst či "vygůglit" informace o homocysteinu. Určitě to stojí za zkoušku(třeba i delší čas), aby se tělo "zharmonizovalo".
Jinak vám všem držím palce, ať je vám co nejdříve dobře... Jitka.
Starfisher
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PŘEČTI a vyzkoušej.....

Příspěvekod Starfisher » 20 srp 2014, 12:51

Léčení zvýšenými dávkami (zpravidla chemicky syntetizovaných) vitamínů je dneska vesměs módní záležitost. Čímž netvrdím, že tyto postupy nemohou přinést jistou úlevu či snad i vyzdravení u těžkých nemocí. Zůstávám však velmi zdrženlivý.... Že by se ISZ hromadně vyléčily vitamínem B ?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host