Odstranění střeva.

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
GabkaH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod GabkaH » 27 dub 2011, 07:45

Ahoj Lukáši, mám opravdu radost, že se Ti daří takhle dobře! Ať to už vydrží napořád!
Kaaty1214
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kaaty1214 » 18 pro 2012, 13:47

dobrý den. Tato stránka je hlavně o crohnově chorobě. Přesto mám podobný problém, tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenosti atd.. Od 13 let mi byla zjištěna Polypóza tlustého střeva, a to v hrozné formě tisíce polypů. Dnes mám 17 let a jsem 18 den po operaci- kolektomii, ale bez vývodu. Za to jsem nesmírně ráda. Chtěla jsem se zeptat jestli s tím nemá někdo zkušenosti, jak často chodí na stolici, jak s kterým jídlem atd.Na stolici ted chodím asi 15x za den. Lékaři říkali že si to nacvičím a později by se to mělo ustálit na 4x za den což by bylo superní, ale nevím jak to udělat, poslední dny se mi to nelepší.. Takže škola a všechno ostatní jde stranou. Zdraví je nejduležitější.. ;) Napište pokud s tím někdo máte zkušenosti. Moc děkuji:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host