FORTRANS

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
Renča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Renča » 26 črc 2009, 17:58

Zdenko, zatím jsem vždy stihla, ale máš pravdu, i tak by to mohlo dopadnout. :D
blazek.iv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod blazek.iv » 08 srp 2009, 22:33

Fortrans jsem pil už asi třikrát. Bohužel na mne působí nějak opačně, tzn. zabetonuje mě a obsah střev se ani nehne. Jeden doktor mi poradil, abych si poslední, čtvrtý litr aplikoval přímo do tl. střeva formou klystýru. Nějaká změna k lepšímu byla, ale ne zsadní. Ješte jsem dostal k tomu dvě decové lahvičky jiného projímadla a k tomu dvě tablety deganu abych se z toho všeho nepoblil. Tak jsem to vše vypil, spolkl. Pak se to trochu začlo hýbat. Tak jsem si klystýr teplou vodou svépomocí ještě doma asi pětkrát zopakoval. No a pak jsem teprv začal běhat rychlým krokem. Chuťově se to podle mne nedá zásadně vylepšit ničím. Slaná voda zůstane furt slanou vodou. Kupuju si na ředění ty nejlevnější ovoné džusy.
Ivo

Ivo
chika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chika » 23 srp 2009, 16:00

humuse jsem musela pít před týdnem a osvědčilo se mi nechat si to rozpustit do vody a pít to z petlahve..jen klopit, klopit a klopit..ať je to rychle za mnou..
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 27 srp 2009, 17:49

Fuj, když si to tak čtu, tak mám hned tu chuť v puse. Včetně toho sirupu, se kterým sem to ředil..... :(

Zatím jsem si to vyzkoušel "jen" 2x a bohatě stačilo.
MartinaB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod MartinaB » 16 zář 2009, 19:34

Já jsem pila fortrans s rozpustným čajem. A i tak mi nebylo hej. A paní doktorka říkala, že někteří lidé to udělají i tak, že si to ruzpustí v malé skleničce a zapijí litrem piva. A i to se může, ale kdo nechce být opitý, tak ať to nedělá. Ono vypít litr piva na ex je dost.
m
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod m » 10 lis 2009, 22:51

...Zítra piju, ve čtvrtek ráno kolono. Myslim, že se ničím ta pachuť přehlušit nedá. Jdu na to asi po 8. Tak vím do čeho jdu. Aspoň se odreagovávám čtení příspěvků. Díky za ně. M.
Peťulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Peťulka » 20 lis 2009, 16:55

Mně pomohlo když jsem mezi tím popíjením cucala mentolovej bombon. Ono totiž to páleni trochu omráčí ty chuťové buňky, tak je to pak snesitělnější. Bohužel jsem na to došla až při posledném sáčku :(
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 20 lis 2009, 23:11

Sice mentolový bonbony zrovna nemusím :| , ale před příští kolono si jich pytel rozhodně koupím! :evil: :D
Sharjah
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sharjah » 18 úno 2010, 12:12

Čau děcka, vyprazdňování s Fortransem mám za sebou dvakrát a teď mě mrzí, že mě ten rum nenapadl :-) Jednou si mě nechali v nemocnici, taky jsem se měla nachystat na kolono a dali mi jen dvě decový skleničky fialovýho hnusu a bylo po všem, naprosto super. Nevím, proč mi to doktor taky nedal... Jediný, co můžu poradit, je jíst kašovitou stravu už tak pět dní před přípravou. Krupičná kaše, bramborová kaše, vodový polívky.. a cokoli, co jde snadno ven. Pak stačí fakt max 3 litry a jste čistí :-)
Mějte se a ať vyšetření nepotřebujete...
Nikoliiina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Nikoliiina » 23 srp 2012, 14:48

Právě sem vypila první půlitr Fortransu a myslím že zbytek nezvládnu :D to je hnus. Nejlepší projímavý rozpustný prášek je podle mě Picoprep, měla jsem ho už 3x, má to citronovou příchuť, ředí se v hrníčku vody,luxus. Tohle je vážně na pozvracení, připravuju si radši i kýbl :-! :D
Denny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Denny » 06 zář 2012, 14:06

Dnes se už v pohodě užívá přípravek picoprep. Pijou se dva sáčky, každý rozpuštěný ve 150ml vody. Je to bez chuti celkem a pohoda
Ivana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Ivana » 10 zář 2012, 10:06

Picoprep je zázrak!
Petspi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FORTRANS

Příspěvekod Petspi » 20 bře 2013, 21:23

Ahojky,
když jsem byla v nemocnici, vyprazdńovali mě pouzeklystýrem - ale je pravda, že tenkrát jsem to ho moc nejedla, tak to bylo celkem rychlý.

Teď jsem byla před měsícem na kolonu a napsali mi Fortrans a musím říct, že je to fakt hnus - pila jsem to doma, ale 4litry jsem nedala, dostala jsem do sebe 2litry večer a 1litr ráno :) - ale asi to stačilo, čistý to bylo a pan primář si taky nestěžoval.
14dní na to jsem šla znova a znova ten hnus, to jsem to pila v nemocnici a tam sestry trvali na těch celejch 4litrech, ale to už mi to lezlo i ušima a obracel se mi z toho žaludek - tak nějak jsem to vypila, i když trochu jsem toho nenápadně vylila do umyvadla :wink: , protože se to už nedalo a chtěla jsem mít od nich pokoj.

Teprve po těchto dvou zkušenostech mi teď primář napsal Moviprep - ještě nevím, do čeho jdu - jen mi řekl, že se toho pijí jen 2litry a mělo by to snad mít citronovou příchuť :lol: - tak doufám, že to bude lepší.

Bohužel mám crohna, teď stenosy, tak se obávám že mě pití těchto hnusů čeká často :( - dělají mi delatace a musí to opakovat.

Všem, které to čeká a musí to pít přeju pevné nervy - teda v tomto případě by se spíš hodilo pevný a otrlý žaludek!!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti