:-)

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
noris
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Příspěvekod noris » 05 říj 2008, 20:20

Zdravím, tak normálně asi po roce su v pohodě:-) Už je mi asi 3 týdny skvěle, no doufám, že to vydrží dlooouho, vůbec tomu nemůžu věřit. Onehdá jsem byla i zapařit a normálně ráno dobrý! Berete preventinvě léky, když máte období klidu?
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 06 říj 2008, 11:54

ahojky,

mě doktorka řekla,že se prášky musí brát pořád,at je období klidu nebo recidiva,ale je fakt,že každej doktor je jinej.Znám lidi,co třeba měli prášky vysadit,asi to fakt hodně záleží na doktorovi,každej gastroenterolog má jiný názory na léčbu o tom sem se sama přesvědčila.I když doktor prášky předepíše,tak už je to jen na každým znás jak s nima naloží.Já osobně,protože nechci zažít to co kdysi,tak prášky beru pořád,pro klid duše.Ale jak říkám,záleží to na každým jednotlivci.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů