Crohn a nízký tlak

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hella
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Crohn a nízký tlak

Příspěvekod hella » 26 srp 2008, 13:19

Ahoj, Crohna mám už 7 let, ale teď se i přidaly problémy s nízkým tlakem. Co jsem se dočetla pomáhá kafe(zkoušela jsem, ale pomůže mi jen na chvilku), alkohol(kvůli práškům nemůžu)a potom nějaké bylinky, ty zkoušet nechci kvůli střevům. Poradí někdo zkušenější, abych nebyla přes den jak mátoha a nenarážela do dveří?? Mám ročního synka tak potřebuju fungovat na 100 procent a někdy i navíc :-) A hlavně bych mu nechtěla nějak ublížit, naštěstí jsem sebou ještě nikdy nesekla, když to na mě přijde tak nohy rychle nahoru :-) A často teď polehávám a malej mi tahá za ruku, chce si hrát. Tewď mi nasadili biologickou léčbu(remicade) tak tu únavu přisuzuji i tomu, ale už mě to docela přestává bavit, jsem jak mátoha. Děkuju všem za názor, mějte se krásně a přeji zdravá bříška ahoj
aannaak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod aannaak » 26 srp 2008, 21:18

Ahoj.Taky se lecim remicadem a zadny problemy nemam.Mas urcite tyto problemy kvuli tlaku?Ja jsem mela takovy stavy spis kdyz jsem ztratila hodne krve.Ale myslim si ze zkusit bylinky neni na skodu.V malem mnozstvi ti ublizit nemohou!
hella
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hella » 29 srp 2008, 21:32

Ahoj, děkuju za reakce, aannaaak se ztrátou krve ani s chudokrevností by to mít souvislost nemělo, krev mám vpořádku, a nekrvácím ani při průjmech. Zatím jsem zkoušela ještě Red Bull- pomohl lépe než kafe. Teď už mi je o dost líp. Tak si říkám, jestli to nemohlo souviset s tím Remicadem. Mějte se hezky

Zifčáková
Alča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Alča » 31 srp 2008, 13:59

Ahojte! Musím se přiznat, že nízkej tlak mám taky. Nevím moc kdy přesně to začalo, ale vím, že vždycky po kapačkách (remicade) mi naměří hodně málo a nechcou mě pomalu pustit ani na vlak. Někdy přes den se taky spíš jen tak potácím. Přisuzuju to sem tam únavě a říkám si, že to dospím. Ale estli to bude trvat dlouhodobějc, nějakou dobrou radou nepohrdnu:-)
Janaj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janaj » 28 zář 2008, 19:20

Ahoj holky, kluka tady nevidím :o)
Na nízký tlak je kromě kafe dobrý silný černý čaj po ránu, stopka alkoholu, ale to každý nemůže a taky česnek. Ten česnek působí na tlak jako usměrňovač, vysoký snižuje a nízký zvyšuje, ale pro svou vůni je trošku zatracován. Doporučovala bych ho užívat vpodvečer, třeba do sýrové pomazánky, na světlou topinku, nebo chleba s máslem, ale s MÁSLEM. Všechny Ramy a podobné hrůzy jsem definitivně vyloučila ze svého jídelníčku. S Crohnem žiju už 26 let, mám za sebou dvě operace (1982+2006), momentálně se cítím skvěle, průjem je můj věrný kamarád, ale někdy mu pohrozím bylinkovým klystýrem :o) Pak si ho udobřuju červeným vínem, taky kvůli krvinkám!Užívám pouze Imuran.Přeji vám hodně zdraví a co nejmíň bolesti a starostí.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů