antikoncepce

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

antikoncepce

Příspěvekod Kajulka » 23 kvě 2008, 11:41

ahojky,

bere z vás někdo antikoncepci?Mě kvůli nepravidelnýmu cyklu doktor předepsal antikoncepční náplast EVRA.Neprochází zažívacím traktem,takže by to nemělo vadit,no uvidíme.
chasi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chasi » 23 kvě 2008, 12:21

ahojky,

bere z vás někdo antikoncepci?Mě kvůli nepravidelnýmu cyklu doktor předepsal antikoncepční náplast EVRA.Neprochází zažívacím traktem,takže by to nemělo vadit,no uvidíme.

Ja ni neberu :P

Ale proc pisu, koukam na jmeno a zjistuju, ze se zname - z KV :) Asi se letos nechystas, co?

A sorry, za off topic ;)
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 23 kvě 2008, 12:38

ahojky,
to se nechystám, i když bych ráda bylo to tam dobrý,to víš,malý dítě nemůžu jen tak někomu nechat a vyrazit si,je to škoda,ale ty si to tam za mě a za Petu určitě užij:)
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 24 kvě 2008, 12:17

ahoj kajulko,
ja EVRU mela asi 3 roky, prave kvuli tomu, ze neprochazi zazivanim a maximalni spokojenost, neodlepuje se to, ani sem o tom nevedela a ucinek stoprocentni :-)
Ted na jare jsem to teda vysadila, kvuli zhorseni problemu a MC operaci, bylo mi receno ze i kdyz to nejde pres zazivani, tak je to preci jen u nekterych pacientek rizikovy faktor. A tak pouzivame kondom, no ono to taky jde :-)

PS - nevim presne, jestli jsem vasi diskuzi spravne pochopila, ze se jedna o lazne ve Varech? Ja jen ze ja se letos chystam, v zari asi :-)

Jinak vsem hezke jarni dny!
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 25 kvě 2008, 17:06

ahoj kajulko,
ja EVRU mela asi 3 roky, prave kvuli tomu, ze neprochazi zazivanim a maximalni spokojenost, neodlepuje se to, ani sem o tom nevedela a ucinek stoprocentni :-)
Ted na jare jsem to teda vysadila, kvuli zhorseni problemu a MC operaci, bylo mi receno ze i kdyz to nejde pres zazivani, tak je to preci jen u nekterych pacientek rizikovy faktor. A tak pouzivame kondom, no ono to taky jde :-)

PS - nevim presne, jestli jsem vasi diskuzi spravne pochopila, ze se jedna o lazne ve Varech? Ja jen ze ja se letos chystam, v zari asi :-)

Jinak vsem hezke jarni dny!

ahojky,
mám zvýšené trombocyty a to sem gynekologovi neřekla,nikdy sem antikoncepci nebrala,tak sem netušila že je důležitý mu to říct.Nevíš jestli i přes zvýšené trombocyty si ji můžu nalepit?Zrovna sem si četla příbalovej letáček a koukala na diskuzi o Evře a mám smýšený pocity,řekla ych že víc než polovině nedělala dobře a já su ta,která má skoro vždy u všeho nežádoucí učink,a akt už nechci zažít to co sem zažila jako všichni asi tady.
Ještě jsem slšela,že pupalka pomáhá na nepravidelnou menzes,tak asi půjdu do ní.
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 25 kvě 2008, 17:06

ahojky,
to se nechystám, i když bych ráda bylo to tam dobrý,to víš,malý dítě nemůžu jen tak někomu nechat a vyrazit si,je to škoda,ale ty si to tam za mě a za Petu určitě užij:)

ahojky,
mám zvýšené trombocyty,nevíš jestli i tak si ji muzu nalepit?po přečtení příbalovýho letáčku mám smýšený pocity,je tam moc nežádoucích účinků a při mým štěstí bych je určitě měla,fakt nevím.Jinak jsem ještě slyšela že na nepravidelnou menze je i pupalka,tak radši půjdu polikat nějaký bylinky.
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 26 kvě 2008, 14:30

Pokud bys to mela brat jen kvuli nepravidelnosti, tak je pravda, ze je to asi zbytecny. Ja taky hodne jedu v bylinkach a rekla bych, ze pokud vydrzis uzivat opravdu pravidelne a dlouhodobe, pomahaji naprosto uzasne. S pravidelnosti mam po vysazeni te EVRY taky hrozny problemy, tak pupalku taky zkusim :-)
A ty nezadouci ucinky, opravdu nevim, pisu jen sama za sebe a ja zadne nepozorovala, to ale nic neznamena, to je jasny.
A o tech trombocytech bych se urco poradila s doktorem!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů