leky

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
pilulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pilulka » 29 bře 2006, 09:01

esce som zabudol ked bi ste ho chceli vyskusat bud si ho mozte kupit v lekarni ale tam ma zvycajne dost velku cenu a mali obsah skorocelu asi30percent kdo bi mal zaujem poslem mu recept na domaci je lacnejsi a ste si isti ze su v nom neni ziadne chemikalie
Stana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stana » 06 dub 2006, 20:05

Ahoj, chtela jsem se zeptat na entocort. Ja jsem ho brala asi 5 mesicu, ale moc nezabral. Pak me operovali. Vetsina z vas bere spis prednison nez entocort - vim, ze entocort nezabira po cele delce streva, nelze pouzit vzdy. Zase ma ale mnohem mensi vedlejsi ucinky. Mohu se Vas zeptat na Vase zkusenosti s entocortem z hlediska ucinosti?
Verusja
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Verusja » 23 dub 2006, 08:58

Ahojky všichni.Asi budu mít hloupou otázku, ale po jaký době užívání Prednisonu jste začali otejkat a tloustnout?Já ho ted mám asi měsíc (20mg denně) a zatím u sebe pozoruju "jen" to chlupatění...Tak mě zajímá, jak moc se mám ještě obávat...Díky za odpověd,paa.
Deni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Deni » 23 dub 2006, 09:57

Ahoj všichni, před měsícem mi zjistili crohna. Chtěla jsem se zeptat jaké máte kdo zkušenosti s vitamíny nebo doplňky stravy, které bych mohla brát. Doktoři mi řekli, že to není moc vhodné a doporučili mi selen se zinkem.
keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 25 dub 2006, 13:38

Ahoj, tak já Entocort brala asi půl roku a problémy se mi vrátili. Není však jisté, zda to bylo tím Entocortem nebo tím, že holt hůř zvládám jaro. Asi se k němu budu muset zase vrátit, protože se teď cítím lépe a doktor mi ho chce dát právě kvůli tomu, že nemá tolik vedlejších účinků. Ale podle mého názoru to na každého působí jinak, tak hodně štěstí.
Ahoj, chtela jsem se zeptat na entocort. Ja jsem ho brala asi 5 mesicu, ale moc nezabral. Pak me operovali. Vetsina z vas bere spis prednison nez entocort - vim, ze entocort nezabira po cele delce streva, nelze pouzit vzdy. Zase ma ale mnohem mensi vedlejsi ucinky. Mohu se Vas zeptat na Vase zkusenosti s entocortem z hlediska ucinosti?

keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 25 dub 2006, 13:40

Ahoj, no já nevím, co Ti řekli doktoři, ale mně naopak říkají, že vitaminy jsou důležité. Já teď beru železo, ale jinak je dobrý hořčík, zinek i vápník.
Ahoj všichni, před měsícem mi zjistili crohna. Chtěla jsem se zeptat jaké máte kdo zkušenosti s vitamíny nebo doplňky stravy, které bych mohla brát. Doktoři mi řekli, že to není moc vhodné a doporučili mi selen se zinkem.

Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 25 dub 2006, 20:22

Jo já se přimlouvám k tomu hořčíku a taky určitě béčko...to mě teď docela drží nad vodou, bo bez něho sem unavená a zesláblá. Takže to sypu po hrstech :)))))
Deni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Deni » 29 dub 2006, 18:55

Díky za radu, od doktorů se toho asi moc nedozvím, každý mi říká něco jiného. Nejlépe to tento týden zakončila paní doktorka tím, že přece nebudeme dělat hypochondry. Moc pěkné, že?
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 01 kvě 2006, 08:47

No tak to sem taky zažila.Chtěla semnapsat železo a doktor řekl, že od minula mám krevní obraz už dobrý, že to není potřeba...jenže novej mi neudělal a to sem tam šla s tím, že sem zase půl roku měla krvácení. TAkže sem si koupila nějaký výtažky z chaluh a jim tohle...smrdí to fest, ale když není nic lepšího... No a když sem se ho ptala, jesi by nebylo dobrý napsat mi nějaký antidepresiva, protože sem dost dapkařka a taky dost nervák a kdykoli je nějakej problém, tak moje UC o něm ví ještě dřív než já. Řekl mi, že sem mladá a musim se s problémama naučit vyrovnávat sama...pan doktro asi nikdy neměl od malička psychický problémy, protože by jinak věděl, že to dost dobře nejde...takže sem si taky připadala jak nějakej hypochondrickej somrák, co se plazí po kolenáých kvůli blbejm lékům...
Díky za radu, od doktorů se toho asi moc nedozvím, každý mi říká něco jiného. Nejlépe to tento týden zakončila paní doktorka tím, že přece nebudeme dělat hypochondry. Moc pěkné, že?

king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 08 kvě 2006, 16:22

Nemáte někdo nové informace o léku pod názvem TSO,který je jako novinkou?Pořád se na zahraničních stránkách o tom píše,jako o léku,který dobře léčí crohna?Chvilku se o tom tady psalo a najednou nic?Vím akorád,že by to měla vyrábět nějaká německá farmaceutická společnost,ale jestli to vyrábí nebo ne to nevím.
Mějte se dobře všichni!
Tomáš
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 08 kvě 2006, 16:32

Baruna-z toho si nic nedělej,já jsem měl kdysi podobné problémy s doktorkou(ein simulant) musel jsem jí vyměnit za jinou.Většina lidí,která je zdravá si nedokáže u¨vědomit,jaký to asi je pocit dlouhodobá nemoc,museli by to zažít alespoň na pár měsíců.Potom by tě brali vážně a nemysleli by si něco jinýho.
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 16 kvě 2006, 12:15

Ahoj.Mam UC - ted zrovna aktivni stadium. entocort (klyzma) a Asacol (4-4-4) mi bohuzel nezabral. :-( Tak mi dnes doktor napsal Medrol 48 mg/den (vazim 52 kg). Pripada mi to jako strasne velka davka. Mam trochu obavy z vedlejsich ucinku a z toho jak ho budu snaset.
Jake jste meli reakce vy? (mozna to ani nechci vedet :) :) , ale jo jen to sem napiste at vim, na co se mam "tesit")
Mejte se a budte zdravi!!!!!!!
Léňa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Léňa » 16 kvě 2006, 13:39

Ahoj,příteli zjistili MC před rokem,bere Pentasu a Entocort.Ještě bere nějaký doplněk stravy Fytotonik a prý mu to docela pomohlo přestože prý na léky trochu kašlal.Ale taky jsem ho za to sprdla(jako studentka zdrávky :D ).Myslim,že některý přírodní produkty nebo bylinky můžou pomoct,ale rozhodně nanahradí klasický léky.Ale zkuste to jako doplněk léčby,třeba to pomůže i někomu jinýmu..
Lachynka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lachynka » 12 bře 2012, 12:48

Ahoj Leni. Můj doktor říkal že minimální doba užívání Imuranu je 4 roky budu ho brát spolu se Salofalkem, beru taky Helicid a Sorbifer Durules. Prednison jsem začala brát v květnu, postupně jsem snižovala dávky, a doktor teď po kolonoskopii řekl, že se to moc zlepšilo, takže že vysadíme ten Prednison, protože ten umí střeva zklidnit ale neumí je udržet na stálo v tom klidu, od toho je prej ten Imuran, kterej mimo to nemá tak hrozný vedlejší účinky jak Prednison. Přeju Anice ať jí je brzo líp.
Eva
Eva
Lachynka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lachynka » 12 bře 2012, 12:52

Dobrý den všem,
již před půl rokem mě diagnostikovali zánět, dnes již záchyt na Crohna, ovšem diagnóza nepřesná. Beru stále jen Pentasu a asacol kapu análně nic víc. Léky nezabírají, pořád zle a čím dál hůř. Lékař na zhoršení stavu nijak zvlášť nereaguje, prosím o radu, co berete.. v klidové fázi určitě nejsem. Děkuji Andrea

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti