LEKY a DOPLATKY

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
lordik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lordik » 31 říj 2004, 23:11

Nemohl by se nekdo vyjadrit k tomuto novemu zpusobu leceni autoimunitnich onemocneni? Jestli s tim mate nejake zkusenosti apod. Viz. http://www.ccm-chrudim.cz/komodity.php? ... t&kokey=52

Dekuji Lordik
lordik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lordik » 31 říj 2004, 23:14

No me osobne po 3/4 roku uzivani medrolu (se snizujicimi se davkami od 24mg po 4 mg) jsem mel cca 4,5 mesice klid. Ted se to zase vratilo. :(
Ahoj
Nevite co se pak bere, kdyz se bere imuran vic jak 4 roky nekde jsem cetla , ze je to jen na 4 roky. Beru ho jen kratkou dobu, ale stejne.
Jinak jak dlouho vam trva akutni stav- myslim, tim treba zadne prujmy a dobrej krevni obraz.

Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 01 lis 2004, 11:02

Tak jsem se zase v lekarne zdesila, doplacela jsem na entocort 24Kc/krabici.
je to des
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 06 lis 2004, 07:41

Odjíždím do lázní ve Varech 9.11. Ozvete se mi někdo, kdo tam též budete? Jitka
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 06 lis 2004, 10:37

Ahoj Lordíku,

ten článek jsem si přečetla a základ je v podstatě pravdivý, ale jinak je to tak laicky podané, že to ve mně nevzbuzuje absolutně žádnou důvěru.
Navíc tedy není žádná specifikace.

Měj se Vjerka
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 07 lis 2004, 13:57

Ahoj Lordiku,

souhlasim s vjerkou, vypada to tak jednoduse, ze to skoro neni mozny...

Jinak se chci zeptat, jestli jste nekdo nevideli na Spektru film o tasemnicich a ruzne jine cervovite haveti. Byla tam zminka o MC a UC, ze pry je na nejake univerzite v Americe leci prave pomoci nejakeho roztoku, obsahujiciho larvy jakychsi cerviku. Asi po 3 tydnech dojde ke zlepseni a pak uz staci aplikovat to tak 1 za pul roku. Pry to funguje az u 80% nemocnych...
Da se o tom neco precist na http://www.sekunda.cz (-> veda a technika -> paraziti leci strevni zanety).

Jinak kdybyste nekdo vedeli o brnenske lekarne, kde se na Imuran nedoplaci 103,-/baleni, budu moc rada! Doplaci se totiz i primo v nemocnici v Bohunicich...

Diky
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 08 lis 2004, 12:23

nic jsem neplatila v HK v nemocnici za imuran, ale asakol asi 6 Kc.
JInak na ty larvy jsem se ptala nasich doktoru a ty o tom vedi o tech larvach, ale rikali, ze to neni prokazane, ze by neco zlepsovaly Je to zatim ve vyzkumu. Ja jim verim. Jinak jsou v zahranici i jine ruzne metody leceni priznaku, kazdej stat si to dela po svem. Treba Francie- tam do vas napusti nejakej roztok, kterej pokryje strevo takovou ochrannou latkou, je to prej bolestive. Jdete na to nekolikrat za sebou, ale vysledek je, ze dete domu bez priznaku. Jinde to delaji tak ze vas daji na 14 dni do umeleho spanku a tim vas taky z toho dostanou. Je fakt hodne zpusobu jak to lecit. Nasi odbornici si mysli, ze ten nas zpusob je nejlepsi.
todle jsem se dozvedela od doktoru. Nevim zda to je nekde na netu
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 08 lis 2004, 13:42

Byl jsem v nemocnici na
Karláku a bral jsem si tam entocort a pentazu a nedoplácel jsem ani korunu.Je to zajímavý v jiných lékárnách se doplácí.
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 08 lis 2004, 15:51

Nojo ale kdyby se sem neco jako ty larvy dostalo, myslim ze je to rozhodne lepsi nez prednison, imuran a podobny hruzy, prece jen je to relativne prirodni, bez zateze jinych organu a vedlejsich ucinku...
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 08 lis 2004, 17:15

Mám potvrzený,že se to sem dostane,ale je to otázka let 2-3.
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 18 lis 2004, 11:51

To teda hledím, já na Pentasu doplácím kolem 90,- Kč za balení, to je teda bordel... A to beru 8 tbl denně, tak se to celkem naskládá.. no zkusím změnit lékárnu... Dík za tip.

Eva
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 21 lis 2004, 00:29

a co to teprve stoji pojistovnu(konkretne pentasa) haha :)))
zuzana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zuzana » 21 lis 2004, 15:42

To teda hledím, já na Pentasu doplácím kolem 90,- Kč za balení, to je teda bordel... A to beru 8 tbl denně, tak se to celkem naskládá.. no zkusím změnit lékárnu... Dík za tip.

Eva

zuzana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zuzana » 21 lis 2004, 15:46

Zkus lékárnu, která je přímo ve špitále.
Na Pentasu jsme v obyč.lékárně doplácela cca 70-90 Kč a ve špitále nic!
Taktéž jsme teď meli nový recept na 100 balení nutridrinku a nedopláceli jsem ve špitále nic a na předchozí recept jsem v obyč.lékárně doplácela 15,50 na 1 kus!!! A to už je pálka, když to má kluk jen na měsíc. je to pěkněj bordel, ale je to tak. S tím už jsem zkušenosti udělala veliké. I doktorka nám vždycky doporučí, ¨ve které lékárně mají který lék nejlevnější a většinou nás pošlě do nemocniční.
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 22 lis 2004, 11:13

Teď jsem aktuálně byla v nemocniční lékárně v Krči a tam po mě chtěli za Pentasu cca 50,- doplatek. Tak jsem jim rovnou řekla, ať mi vrátí recept, že si to vezmu někde bez doplatku. Potřebovala bych ale prosím poradit, jestli někdo náhodou nevíte o Pražské lékárně, kde mají Imuran bez doplatku. Děkuju.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti