LEKY a DOPLATKY

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
Orchidej
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Orchidej » 30 lis 2011, 00:29

Ahoj všichni, nevím jestli to víte, ale můj lékař mi sdělil to, že když napíše na recept " Zvýšená úhrada" tak dostanu léky zadarmo nebo za minimální cenu. Beru Budenofalk a Pensatu a dříve jsem doplácela kolem dvou tisíc, a teď jen asi 500 a to díky kouzelné formulce. Ale nevím jestli to funguje ve všech lékarnách a u všech pojišťoven.
bmichala
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bmichala » 01 zář 2012, 13:33

ahoj, uzivala jsem dlouhou dobu tablety asacol 800 mg, nyni jsem presla na jine leky. Rada bych zbyle tablety ( v originalnim baleni) nekomu nabidla. Mam 5 baleni po 60 tabletach ( EXP. 01/2014) Cena 80Kc/ baleni. V pripade zajmu mi napiste: benmichala@gmail.com
monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LEKY a DOPLATKY

Příspěvekod monag » 22 bře 2013, 14:55

dobrý den, prodám (na ceně se lze dohodnout) Pentasa Slow Release Tablets 500 mg - 100 ks
v krabici. Má platnost do 12/2013, mám 25 ks krabic. Vysadili mi jí a zůstala mi zásoba.
Jsem z Českých Budějovic, mohu zaslat i poštou. V případě zájmu prosím piště na monag@seznam.cz

děkuji

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti