biologická léčba, píštěl...

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
WSS
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

biologická léčba, píštěl...

Příspěvekod WSS » 21 dub 2015, 18:55

Ahoi, chtěl bych se zeptat, jelikož mam jít Humiru,medikamenty zkrátka nezabíraj,...:_(
Mam postižené skoro celý tlustý střevo,terminalní ileum je fpohode,bez známek zánětu....Setkal se s tim už někdo???Že terminální ileum je u crohna fpohodě????

Mno , ale hlavně se mi jedná o to, že mam nejspíš píštěl, jen jedno ústí na začátku vevnitř konečníku,(podle rezonance...., na kolonoskopii nebyla vidět),ale když byla remise, tak jsem to jinak necejtil..TeĎ při relapsu, jak to namáham, tak konečník začíná bolet, možná je to ta píštěl,možná jen namoženej ten konec..KaŽdopídně se chci zeptat zda je nutný jít před biologickou léčbou na dren(zkrátka chirurg, kterej mě viděl, už to chce řezat před Humirou, prý by se to mohlo zhoršit a nějak ucpat,zákrok prý na 10 minut, měsíc bych to měl asi, prý normal můžu jít hned domů asi za 3 hodiny), ale asi se mi nechce do toho
šť ou rat, když to neni akutní a mam jen jedno ústí vevnitř....Poradí někdo , nezavře se to pomocí biologické léčby samo????Děkuji za odpověď:_)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti